gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Ah Le Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sana olan duygalari bir bilebilsen, anlata bilsem, belki severdin. Icimdeki hasretini bir duyabilsen,
    anlaya bilsen,belki benim'din.

Sana sevdigim diyemem,
    Yalan Yalan Yalan Yalan
    Vallahi Yalan, inanki Yalan.
    Sen Kara Sevdamsin benim,
    Duman Duman Duman Duman
    hasretin tüter,icimde yanar....

Ah le yar yar,
    yine basimda sevdan.
    Ah le yar yar,
    Geceler kara zindan.
    Ah le yar yar,
    bir parcacik canim kaldi onuda sen al.

Aklima düstü Gözlerin,
    bir Bicak gibi,ah Silah gibi,Cehennem gibi.
    Söylenmemis Türkümdün sen,
    unutmam seni,unutmam seni,Unutamamki.

Sana sevdigim diyemem,
    Yalan Yalan Yalan Yalan
    Vallahi Yalan,inanki Yalan.
    Sen Kara Sevdamsin benim,
    Duman Duman Duman Duman
    hasretin tüter icimde yanar...

Ah le yar yar,
    yine basimda sevdan.
    Ah le yar yar,
    Geceler kara zindan.
    Ah le yar yar,

Hüseyin Turan - Ah Le Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Yar için

Hüseyin Turan - Yar için

Yar için Bahar görmedim anam yazımdan oldum Yar için ağladım anam gözümden oldum Ben de düştüm bu dertlerin gayrı eline Ah ede ah ede anam özümden oldum Bu dertlere düştüm anam ben o yar diye Yarim de gelmiyor şimdi derdi var diye Dermansız dertlerin anam düştüm eline Ben kime yalvaram anam yaram sar diye
  2. Hüseyin Turan - Yar Demedin

Hüseyin Turan - Yar Demedin

Ey sevdiğim birgün bana Yar demedin yar demedin Gece gündüz tenhalarda Ağlayanım var demedin Ağlayanım var demedin Var demedin yar Gece gündüz tenhalarda Ağlayanım var demedin Ağlayanım var demedin Yar demedin yar Seni sevmek suç mu bana Ağlıyorum yana yana Bir melhem verip yarana Sür demedin yar demedin Sür demedin yar demedin Sür demedin yar Bir melhem verip yarana Sür demedin yar...
  3. Hüseyin Turan - Gelmedin

Hüseyin Turan - Gelmedin

Kara gözlüm yarelim unutamadım seni, Her akşam yüreğimden hançerler sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok Neler neler verdim sana Sevdim çok sevdim Azmı yalvardım dizlerinde Gelmedin yar gelmedin Bana mektup yazmışsın açmışsın yüreğini, İçimde koptu fırtınalar kahretti sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok...
  4. Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Dillerini seve Hani ektiğin saksıda büberin kırmızı oldu mu? Yiyeyim desem acıma sakın bana dalları doldumu? Bana bal gelir büberin acısı, Gönüle bacı güzelimin bacısı, Sana nar benim yüreğimin acısı,sevdiceğim yarim Seve ben senin dillerini seve Bizi söyle yar ananlargile(bubanlargile) Dile benden ah ne dilersen dile,sevdiceğim yarim Seni gönlümün korucusu yaptım gönülün oldu mu?...
  5. Hüseyin Turan - Aşan Bilir

Hüseyin Turan - Aşan Bilir

hüseyin turan aşan bilir merdo hikayesi Aşan bilir Aşan bilir karlı dağın ardını Çeken bilir ayrılığın derdini Bülbül kaça aldın gülün narhını Gül alıp satmanın zamanı değil Yaprak gazel olmuş durmuyor dalda Vefasız güzelden bize ne fayd Bu ayda olmazsa gelecek ayda Ölürüm vazgeçmem sevdiğim senden

Sayfayı Paylaş