gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Ahu gözlerini sevdiğim dilber
    Sana bir sözüm var diyemiyorum
    Bilmem delimiyim mecnun gezerim
    Sırrımı ellere diyemiyorum
    Helal olsun al yanaktan aldığım
    El uzatıp gonca gülün derdiğim
    İnce belini tatlı dilini sevdiğim
    Kırılsın kollarım saramıyorum

Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2

Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2

Ela gözlerini sevdiğim dilber Seni görmeyeli göresim geldi Altın kemer sıkmış ince belini Usul boylarım sarasım geldi Küçücüksün güzel etme bu nazı Ciğerime bastın ateşi közü Başına takmışsın gülü nergisi Yüzünü yüzüme süresim geldi Eladır gözlerin karadır kaşın Aradım cihanı bulunmaz eşin Yaylanın karından beyazdır döşün Uzanıp üstüne ölesim geldi Karac'oğlan der ki nettim neyledim Coşkun...
  2. Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Ela gözlerini sevdiğim dilber Göster cemalini görmeye geldim Şeftalini derde derman dediler Gerçek mi sevdiğim sormaya geldim Gündüz hayallerim gece düşlerim Uyandıkça ağlamaya başlarım Sevdiğim üstünde uçan kuşların Tutup kanatlarından kırmaya geldim Senin aşıkların gülmez dediler Ağlayıp yaşını silmez dediler Seni saran yiğit ölmez dediler Gerçek mi efendim sarmaya geldim Senin işin yiyip...
  3. Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber Sevgini Sevdamdan Ayıramıyorum Gündüz Hayalimde, Gece Düşümde Bana Bir Hal Oldu Bilemiyorum Yaylanın Hası Da Şu Nazlı Pınar Aynası Olanlar Yolları Dener Duramaz Dillerim, Nazlımı Arar Dilim Tutup Da Duramıyorum Nerde Güzel Görsem Artıyor Gamım Genç Yaşımda Sağır Oldu Kulağım Her Gün Önümüzden Geçer Yolağım Şimdi Nerd'olduğum Bilemiyorum Karac'oglan Da Gördüğün...
  4. Hüseyin Turan - Ey Sevdiğim

Hüseyin Turan - Ey Sevdiğim

Ey sevdiğim artık yeter Bana zalim bakışın var Ateşlerden daha beter Aşıkları yakışın var Sağlıktır her işin başı Sabırdır ekmeğin aşı Aferin ey çeşmim var Yar yoluna akışın var Güzel senin hüsnün sebep Seni gören eyler talep Cennetten mi çıktın acep Tavus gibi nakışın var Güzellerin çok gencisin Seyraniye birincisin Aşk ipine zev incisin Güzel delip takışın var
  5. Hüseyin Turan - Aklıma Düştü Gözlerin

Hüseyin Turan - Aklıma Düştü Gözlerin

sürüde bir koyun oldum kurdu kuşu ağırladım şşu dilime ateş verdim sazım yanar sözüm yanar yaralarım deşilince gün geceye devşirince gönüller taş kesilince sazım yanar sözüm yanar gönül türküm susmaz oldu dost yaramı sarmaz oldu sevdam yare yetmez oldu sazım yanar sözüm yanar

Sayfayı Paylaş