gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Bu Ne Şivandır

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Karlı dağlar geçit vermez sana geleyim
    Neredesin ne haldasın nerden bileyim
    Kader tutmuş yakamızı koymaz güleyim
    Emman emman koymaz güleyim

Emman emman dağlar dumandır
    Dıley dıley bu ne şivandır
    Felek vurmuş tokadını halım yamandır
    Vaye vaye bu ne zamandır
    Daye daye kötü zamandır

Sesim yetmez bağırayım dağlar inlesin
    Dağların ardında nazlı yarim dinlesin
    Bizi bu hallere koyan zalim gülmesin
    Emman emman zalim gülmesin

Hüseyin Turan - Bu Ne Şivandır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Gitme

Hüseyin Turan - Gitme

Perişan hallarım aşkın elinden Gel buna bir çare bulmadan gitme Çaresiz dertlerin dermanı sende Derdime dermanı vermeden gitme Canım bağlı yar zülfünün teline Mecnun gibi gezdim aşkın çölünde Bir garibim kaldım gurbet elinde Şu garip halimi görmeden gitme
  2. Hüseyin Turan - Ey Sevdiğim

Hüseyin Turan - Ey Sevdiğim

Ey sevdiğim artık yeter Bana zalim bakışın var Ateşlerden daha beter Aşıkları yakışın var Sağlıktır her işin başı Sabırdır ekmeğin aşı Aferin ey çeşmim var Yar yoluna akışın var Güzel senin hüsnün sebep Seni gören eyler talep Cennetten mi çıktın acep Tavus gibi nakışın var Güzellerin çok gencisin Seyraniye birincisin Aşk ipine zev incisin Güzel delip takışın var
  3. Hüseyin Turan - Dinle

Hüseyin Turan - Dinle

hüseyin turan doktor sözleri hiç söylemediysem şimdi söylüyorum hüseyin turan hiç söylemediysem şimdi söylüyorum dinle dinle Dinle Yüreğimde yangın başlar Gün dönünce akşama Aklım başımdan gidiyor Sen gelince aklıma Sensiz olmaz diye diye Akşam oluyor bu şehirde Hiç söylemediysem Şimdi söylüyorum Seni her şeyden Çok seviyorum dinle Şu dağların ötesinde Bir yol var ki sana...
  4. Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Çalma Çoban Çoban kavalını dertli çalıyor Koyunları koygun koygun meliyor Gül yüzlü yarimi eller alıyor Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler Çobanın kavalı sinemi deldi Ağlar iki gözüm ne zaman güldü Gül yüzlü yarimi yadeller aldı Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler
  5. Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

İncinsen de sözün düzünü diyciğem İncinsen de sözün düzünü diyciğem Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen acayip hayvanlara benziyirsen Men senin bu emellerine nice dözüm Men ne diyim daha sana yoktur sözüm Sır sıfatından su içmeyir gözüm Cinlere şeytanlara benziyirsen Cinlere şeytanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen A bu...

Sayfayı Paylaş