gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Eylen Yolcum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eylen yolcum Eylen yolcum eylen bir su vereyim,
    Susuz çöller aşmadınmı yaralı,
    Hüseyin cemali vardır yüzünde,
    Beni mahrum etme dost ellerinden,şah yollarından

Bende ayrı düştüm sevdiklerimden,
    Ok yedim zamane yezitlerinden,
    Dileğim var kerbelanın çölünden,
    Beni mahrum etme dost ellerinden,şah ellerinden

Sensin Zeynel canım kabe dediğim,
    Sana gelen oklar sinemi deldi,
    Bak bende susuzum o günden beri,
    Beni mahrum etme dost ellerinden,şah yollarından.

Hüseyin Turan - Eylen Yolcum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Gecelerimi Al

Hüseyin Turan - Gecelerimi Al

Neyim var ki senden başka Gönül vermem sensiz aşka yar Hep ismini söyler durur Bülbül bilmez gülden başka yar Gecelerimi al, al uykularımı Bugünümü al, al yarınlarımı Herşeyimi al, al sonbaharımı da Sonra bir türkü çal, çal benim için Ayrılığı çeken bilir Hep ardından hasret gelir yar Sabah doğmaz buralara Sevdan karanlıkta kalır yar Gündüzlerimi al, al zamanlarımı Yüreğimi al, al...
  2. Hüseyin Turan - Garibim

Hüseyin Turan - Garibim

Bağa girdim kiraza Yar naza ben niyaza Hani ya söz vermiştin Gelecektin bu yaza Garibim garibim Yol bilemem Öksüzüm sensizim Ben gülemem Kirazlar al al oldu Yiyemedim bal oldu Bana gülen gözlerin Şimdi gülmez ne oldu
  3. Hüseyin Turan - Dünya Döner

Hüseyin Turan - Dünya Döner

Dünya döner Gitti yarim gitti gurbet ellere Uzuyor zalim geceler gün olmaz Razıyım görüpte can vermeye Yollar bile kokusunu getirmez Dünya döner, mevsim döner Başım döner, yar dönmez Yolaar biter yıllar biter Ömür biter dert bitmez Döküldü yaprağım kurudu dalım Yandıkça kıyıya vuruyor salım Umudum kesildi biçare halım Söylerim gönlüme sözüm dinlemez
  4. Hüseyin Turan - Beyaz Giyme

Hüseyin Turan - Beyaz Giyme

Beyaz giyme söz olur siyah giyme toz olur Gel beraber gezelim muradımız tez olur Salınada salınada gel haydi yavrum dön dolaş yine bana gel Beyaz giyme tanırlar seni yolcu sanırlar Zaten bende talih yok seni benden alırlar Salınada salınada gel haydi yavrum dön dolaş yine bana gel Alçak ceviz dalları sıva beyaz kolları Yar nereden geleyim hep tutmuşlar yolları Salınada salınada gel haydi...
  5. Hüseyin Turan - Aslanım Eller

Hüseyin Turan - Aslanım Eller

hüseyin turan aslanım eller Aslanım eller Seher vakti çaldım yarin kapısın Baktım yarin kapıları sürmeli Boş bulmadım otağının yapısın Çıka geldi bir gözleri sürmeli Aslanım eller eller Kokuyor güller güller Ne bilsin eller eller Perişan halleri Hep gönüller muradıdır aşığın Nöbetin bekleyen alır kesiğin Beklemeli şu sultanın eşiğin Günde yüzbin kere yüzler sürmeli

Sayfayı Paylaş