gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Gecelerimi Al

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Neyim var ki senden başka Gönül vermem sensiz aşka yar Hep ismini söyler durur
    Bülbül bilmez gülden başka yar

Gecelerimi al, al uykularımı
    Bugünümü al, al yarınlarımı
    Herşeyimi al, al sonbaharımı da
    Sonra bir türkü çal, çal benim için

Ayrılığı çeken bilir
    Hep ardından hasret gelir yar
    Sabah doğmaz buralara
    Sevdan karanlıkta kalır yar

Gündüzlerimi al, al zamanlarımı
    Yüreğimi al, al umutlarımı
    Herşeyimi al, al baharlarımı da
    Şimdi bir türkü çal, çal benim için

Hüseyin Turan - Gecelerimi Al konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Gelmedin

Hüseyin Turan - Gelmedin

Kara gözlüm yarelim unutamadım seni, Her akşam yüreğimden hançerler sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok Neler neler verdim sana Sevdim çok sevdim Azmı yalvardım dizlerinde Gelmedin yar gelmedin Bana mektup yazmışsın açmışsın yüreğini, İçimde koptu fırtınalar kahretti sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok...
  2. Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Dillerini seve Hani ektiğin saksıda büberin kırmızı oldu mu? Yiyeyim desem acıma sakın bana dalları doldumu? Bana bal gelir büberin acısı, Gönüle bacı güzelimin bacısı, Sana nar benim yüreğimin acısı,sevdiceğim yarim Seve ben senin dillerini seve Bizi söyle yar ananlargile(bubanlargile) Dile benden ah ne dilersen dile,sevdiceğim yarim Seni gönlümün korucusu yaptım gönülün oldu mu?...
  3. Hüseyin Turan - Aşan Bilir

Hüseyin Turan - Aşan Bilir

hüseyin turan aşan bilir merdo hikayesi Aşan bilir Aşan bilir karlı dağın ardını Çeken bilir ayrılığın derdini Bülbül kaça aldın gülün narhını Gül alıp satmanın zamanı değil Yaprak gazel olmuş durmuyor dalda Vefasız güzelden bize ne fayd Bu ayda olmazsa gelecek ayda Ölürüm vazgeçmem sevdiğim senden
  4. Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Alaydım elin elime Alaydım elin elime Varaydım baban evine Kurbanam dudu diline Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin Başına örtmüş valalar Yüreğim başı paralar Korkaram seni alalar Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin
  5. Hüseyin Turan - Al Yeşil Dökün Anneler

Hüseyin Turan - Al Yeşil Dökün Anneler

Al Yeşil Dökün Anneler Al yeşil dökün anneler mezer taşıma Gelen ağlar giden ağlar ah bu genç yaşıma Bu ne felaketti geldi başıma Rahmetmiyor zalim felek kanlı yaşıma Kuloğluyum meşarede bin rahmet olsun Yüreğimden vurdular beni tabip ne yapsın Potin ayağımda igal başımda kalsın Ciğerimden vurdular beni tabip ne yapsın

Sayfayı Paylaş