gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Sazım Yanar Sözüm Yanar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sazım Yanar Sözüm Yanar Sürüde bir koyun oldun
    Kurdu kuşu ağırladın
    Şu dilime ateş verdin
    Sazım yanar sözüm yanar

Yaralarım deşilince
    Gün geceye devşirince
    Gönüller taş kesilince
    Sazım yanar sözüm yanar

Gönül türküm susmaz oldu
    Dost yaramı sarmaz oldu
    Sevdam yare yetmez oldu
    Sazım yanar sözün yanar

Hüseyin Turan - Sazım Yanar Sözüm Yanar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Benim sende özüm kalmış sözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benim sende izim kalmış gözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benimsin herşeyimsin içimdeki tek sihirsin İstesem de vazgeçemem ooo Kanımsın hep canımsın Sen benim alınyazımsın İstesem de ben silemem Yanar yanar yüreğim aşkına Söndüremem aşığım ben sana Söz-Müzik: Mustafa Sandal
  2. yanarım...yanarım...gecelerin hesabını kimlere sorayım!

yanarım...yanarım...gecelerin hesabını kimlere sorayım!

yanarım yanarım gecelerin hesabını kimlere kimlere sorayım ah gecelerin hesabını sorayım "İçim acıyor, geçer elbet, geçer de, anlamsız bir yer de, unuttuğumu sandığım bir yer de , yeniden sızlar, ama varsın sızlasın, sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki... " Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum. Beyaz bir ışık arıyorsun bazen, görüyorsun.. Siyahın yoğunlu eritiyor ışığı...
  3. Sertap Erener - Yanarım (akor)

Sertap Erener - Yanarım (akor)

yanarım akor sertap erener yanarım notaları sertap erener akor notaları nota Am G Ne olur aç kapıyı G Am Yine tat yüreğim acıyı F G Yenildik mi biz maziye Am Aç kapıyı Am G Darıldık kendimize G Am Ucu yanmış resmimize F G Kaybolan ümidimize Am Gençliğimize Am G Yanarım yanarım F G Gün geçer yanarım Am G Gecelerin hesabını F Am Kimlere sorarım Am Gecelere sor beni C G Am Gün...
  4. senin için yanarım ilahisi

senin için yanarım ilahisi

yanarım ilahisi ona yanarım ilahisi sözleri ona ilahi sözleri Senin Için Yanarim Efendim Sana Kul Olurum Efendim Yalniz Sana Taparim Bizi Affeyle Ya Rasul Mahşer Gününde Allahim Onlardan Hesap Sor Sen Kanayan Yaralari Sar Allahim Bizler Sana Ibadet Ederiz Senin Için Namaz Kilariz Orucumuzu Tutariz şükürler Olsun Allahim
  5. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 14 Temmuz'da Söylediği Yanarım Şarkı Sözü Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, daha önce ki programlardan birinde Rüya şarkısı ile ekranlara gelen Dilan'dan bu kez Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri ile karşınızdayız :) Ne olur aç kapıyı Yine tat yüreğim acıyı Yenildik mi biz maziye Aç kapıyı Darıldık kendimize Ucu yanmış...

Sayfayı Paylaş