gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Yüce Dağ Başında

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hüseyin turan yüce dağ başında yağan kar idim hüseyin turan şimdi uzaklardan bakan ben oldum Yüce dağ başında yağan kar idim Yağdı yağmur güneş vurdu eridim
    Evvel yarin sevdiceği ben idim
    Şİmdi uzaklardan bakan ben oldum
    Yüce dağ başında yatmış uyumuş
    Ela gözlerini uyku bürümüş
    Evvel küçük idi şimdi büyümüş
    Şimdi uzaklardan bakan ben oldum

Hüseyin Turan - Yüce Dağ Başında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Sokak Başı Meyhane

Hüseyin Turan - Sokak Başı Meyhane

Sokak başı meyhane Sokak başı meyhane Asmadandır kapısı Ben gözüme aldırdım On beş sene hapisi Kara koç boyanır mı Öpsem yar uyanır mı İkimizde sevdalı Buna can dayanır mı Kale bayırı düzü Devriye sardı ya bizi Hep beraber olalım Vermeyelim şu kızı Alçacık beden yarim Sallanıp giden yarim Seviştik de ayrıldık Sebebi neden yarim
  2. Hüseyin Turan - Pınarın Başında

Hüseyin Turan - Pınarın Başında

Pınarın Başında Pınarın başında testin varımış A kız senin benden ayrı dostun varımış Beni öldürmeye kastın varımış Söyle yarim söyle ayrılık günü Söyle gelin söyle muhabbet sonu Pınarın başında testin doldurur Testinin kulpuna şahin kondurur Yar senin bakışın beni öldürür Söyle yarim söyle ayrılık günü Söyle gelin söyle muhabbet sonu Pınarın başında içtim suyunu Suyunu içtimde...
  3. Hüseyin Turan - Gelmedin

Hüseyin Turan - Gelmedin

Kara gözlüm yarelim unutamadım seni, Her akşam yüreğimden hançerler sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok Neler neler verdim sana Sevdim çok sevdim Azmı yalvardım dizlerinde Gelmedin yar gelmedin Bana mektup yazmışsın açmışsın yüreğini, İçimde koptu fırtınalar kahretti sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok...
  4. Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Dillerini seve Hani ektiğin saksıda büberin kırmızı oldu mu? Yiyeyim desem acıma sakın bana dalları doldumu? Bana bal gelir büberin acısı, Gönüle bacı güzelimin bacısı, Sana nar benim yüreğimin acısı,sevdiceğim yarim Seve ben senin dillerini seve Bizi söyle yar ananlargile(bubanlargile) Dile benden ah ne dilersen dile,sevdiceğim yarim Seni gönlümün korucusu yaptım gönülün oldu mu?...
  5. Hüseyin Turan - Aşan Bilir

Hüseyin Turan - Aşan Bilir

hüseyin turan aşan bilir merdo hikayesi Aşan bilir Aşan bilir karlı dağın ardını Çeken bilir ayrılığın derdini Bülbül kaça aldın gülün narhını Gül alıp satmanın zamanı değil Yaprak gazel olmuş durmuyor dalda Vefasız güzelden bize ne fayd Bu ayda olmazsa gelecek ayda Ölürüm vazgeçmem sevdiğim senden

Sayfayı Paylaş