gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Hüsniye'nin Siz Meleklere Bir Sorusu Var.

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar yeni üye olan Hüsniye arkadaşımızın adına açıyorum bu konuyu kendisinin sizlere soracağı bir sorusu var ..Eğerki benim anlayabileceğim bir konu olsa ilgilenir yardımcı olurdum fakat bu sanırım evli meleklerimizi ilgilendiiyor. Ona yardımcı olacağınızı biliyorum Teşekkür ederim.
    Hüsniye ' den;

Selam öncelikle ben en son 20 ağustosda adet oldum adetim 5 veya 6gün sürer 5eylülde döllenmem olmuş ağustosla bir ilgisi varmı döllenmemin yumurtlama dönemi öncesi sonrası yani acil cevap verirseniz sevinirim

Hüsniye'nin Siz Meleklere Bir Sorusu Var. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Size bir melek tanitayim...

Size bir melek tanitayim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Size bir sürprizim var

Size bir sürprizim var

Şimdii Google sayfasını açın, oraya istediğiniz bi kelimeyi yazın ve grafiklerde aratın ! ve karşınıza bolca resim olan bi sayfa cıksın !Daha sonra çıkan sayfada aşağıda vereceğimm linkin tamamını adres satırına kopyalayın ve entere basın ! javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0;...
  3. Size Bir Hediyem var!!!!

Size Bir Hediyem var!!!!

Bilgisayar başında rahat olun diye size özel bir koltuk tasarlattım.:laugh:Masraftan kaçınmadım sürüden özenle seçtim:D ve buyrun herkeşe yetecek kadar var merak etmeyin.:D
  4. Bir bilmecem var melekler

Bir bilmecem var melekler

Meleklerim size bi bilmece sormak istiyorum ama cevabı bilen cevabın yanına yeni bilmece yazsın iki camlı pencere bakar durur her gece bilin bakalım bu ne
  5. Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :) sevgili melişler eğlenceye varmısınız ? Gelin birlikte birbirmize bilmece zeka soruları sorup yanıtlayalım ilk soruda benden olsun :D

Sayfayı Paylaş