gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hüsnü:'bizden para kazanıyorlar'

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

HÜSNÜ:'BİZDEN PARA KAZANIYORLAR'[​IMG] HABERTÜRK'ÜN SEVİLEN PROGRAMI SABA TÜMER'LE BU GECCE'NİN KONUĞU DENİZ SEKİ'YDİ.
    Ünlü şarkıcının sevgilisi Hüsnü Şenlendirici canlı yayına bağlanarak Seki'ye olan duygularını ifade etti. İkilinin hüzünlü konuşmaları ayrılık izlenimi verse de sanatçı çift bunu kabul etmedi.

Deniz Seki'yle yaptığı sohbet sırasında önce Saba Tümer'i cepten çaldıran, cevap alamayınca ardından SMS atan, mesajda Hüsnü Şenlendirici 'Deniz’i yaşamak her şeye değer' yazdı. Canlı yayında ısrarlı telefonlara sonunda cevap veren Saba Tümer, Şenlendirici'nin konuşmasını izleyenlere dinletti.

Şenlendirici: 'Bir sürü şey yaşıyoruz, 1,5 yıl oldu. İnsan yaşadığı şeylere değmediğini düşünse zaten bu kadar şeyi yaşamaz. Bunlar içime de geliyor, inşallah bu kadar şeyi yaşadığımıza bizim içimizde değiyor, devamında da değer, hayırlısı olsun' şeklinde konuşurken Saba Tümer'in ayrılıp ayrılmadıklarını sorması üzerine ikili böyle birşey olmadığını belirtti.

Hüsnü Şenlendirici basına da serzenişte bulunarak; ''Hüsnü Şenlendirici, 'Aylardır bizi malzeme yapmaya hala devam ediyorlar. Çünkü bizim iyi olmamız, bir tarafla iyi olmamız işlerine gelmiyor. Yaşanmışlıkların adına bir tarafı rencide etmeden bunu söylemeye çalışıyorum. Çünkü hala o sorumluluğu üstümde taşıyorum. Ama bunu anlamamaya çalışmak insanların hoşuna gidiyor ve bundan rant sağlıyorlar. Hala bunu devam ettirmeleri çok ayıp. Onlara buradan bütün en iyi dileklerimi hepsine gönderiyorum. Yeter artık bizden para kazandıkları. Lütfen herkes kendine başka malzeme arasın' dedi.

Deniz Seki'de bu anlamda Şenlendirici'yi destekleyerek; 'Hepimiz yaşını başını almış insanlarız. Bu kadar Türkiye’nin gündemine oturan, bu kadar değişik ne yaşıyoruz bilmiyorum. Başka sektörde de bizim yaşadığımız şeyin bir benzerini yaşayan var. Etik olarak bazı şeyler doğru değil, ama bunun muhakemesini yapamıyorsun. Zaten muhakemesini yapınca o iş aşk olmaktan çıkıyor. Bizim özel yeteneklerimizin, gerçekten hayatımız olan müziğimizin önüne geçmeye başladıysa bazı şeyler, özel hayat denilen şey, o zaman müdahale etmek gerekir' dedi.

Hüsnü:'bizden para kazanıyorlar' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)
  2. Yapma Hüsnü

Yapma Hüsnü

deniz seki hapisten çıktımı bu olay nereye gider ne olur zamanla göreceğiz tabii ünlü şarkıcı Deniz Seki hapisten çıkınca olaya net cevaplar alırız diye sanıyorum Hüsnü kendisini boşlukta hissediyor sanırsam....... ŞARKILARIYLA HASRET GİDERİYOR! UYUŞTURUCU KULLANMAK VE KULLANANLARA TEMİN ETMEK SUÇLAMASIYLA BAKIRKÖY KADIN VE ÇOCUK TUTUKEVİ'NDE BULUNAN DENİZ SEKİ DIŞARI ÇIKACAĞI GÜNÜ...
  3. kayık Hüsnü

kayık Hüsnü

bu resimlerle Hüsnü'nün şaftı fena kaymış..... ARTIK HÜSNÜ KENDİNİ ŞENLENDİRİYOR! UYUŞTURUCU OPERASYONU İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ ESKİ SEVGİLİSİ KLARNETÇİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'NİN FACEBOOK'TAKİ FOTOĞRAFLARI HERKESİ ŞAŞIRTTI.. sevgilisi Deniz Seki uyuşturucudan hapse giren, eşi nazire'den bir türlü boşanamayan Hüsnü Şenlendirici, artık kendini şenlendiriyor. Klarnetçinin Facebook'taki bu...
  4. ekmeğimi kazanıyorum

ekmeğimi kazanıyorum

ekranların sevilen yüzü Hatice Aslan geçimini rol aldığı dizilerden sağlıyormuş...... DİZİLERDEN KAZANDIĞI PARAYLA...! SON DÖNEMDE 'ÜÇ MAYMUN' FİLMİYLE ÖN PLANA ÇIKAN HATİCE ASLAN, OYUNCULARIN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU ORTAYA KOYDU.... Hayatımı dizilerden kazandığım para ile sürdürüyorum Hatice Aslan, tiyatro kökenli bir oyuncu olarak tiyatro ve sinemadan oyuncuların para kazanamadığını...
  5. Hüsnü hat

Hüsnü hat

Arkadaşlar kocaeli gölcükteki halk eğitim merkezinde hüsnü hat kursu açılmıştır ilginize..

Sayfayı Paylaş