gebe
  1. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Hüsnü Boşanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında merve_69 tarafından paylaşıldı.

Hüsnü Boşanıyor!!
    Deniz'i terkedip eşine döndüğü iddia edilen Hüsnü Şenlendirici'nin boşanmakta kararlı olduğu ortaya çıktı
    Çapkın ve ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici geçtiğimiz Nisan ayında eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmaya karar verdiğini açıklamıştı. Şenlendirici o zaman yaptığı açıklamada boşanma kararının 3'üncü şahıslarla alakası olmadığını belirterek sevgilisi Deniz Seki'yi bu olaya karıştırmak istememişti.

Problemler var

Şenlendİrİcİ 'Eşimle evliliğimin bitmemesi için büyük çaba göstersem de yaşananların ardından artık geriye dönüşün mümkün olmadığını gördüm. Eşimle aramızda bazı problemler var. Biz maalesef eşim Nazire Hanım'la aramızdaki problemlerimizi çözemediğimiz için evliliği bitirmeye karar verdik' demişti

Deniz'den kopamaz

Hüsnü Şenlendirici'nin çocuklarının annesi Nazire Şenlendirici ile yeniden barıştığı ve boşanmaktan vazgeçtiği şeklinde çıkan son haberler ise dedikodu çıktı. Aileye yakın bir isim, Hüsnü Şenlendirici'nin boşanmakta kesin kararlı olduğunu belirterek şöyle konuştu:
    'Boşanma davası sürüyor. Araya girenler oldu ama Hüsnü boşanmakta kararlı. Zaten Hüsnü, Deniz Seki'den de kolay kolay kopamaz'

Hüsnü Boşanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapma Hüsnü

Yapma Hüsnü

deniz seki hapisten çıktımı bu olay nereye gider ne olur zamanla göreceğiz tabii ünlü şarkıcı Deniz Seki hapisten çıkınca olaya net cevaplar alırız diye sanıyorum Hüsnü kendisini boşlukta hissediyor sanırsam....... ŞARKILARIYLA HASRET GİDERİYOR! UYUŞTURUCU KULLANMAK VE KULLANANLARA TEMİN ETMEK SUÇLAMASIYLA BAKIRKÖY KADIN VE ÇOCUK TUTUKEVİ'NDE BULUNAN DENİZ SEKİ DIŞARI ÇIKACAĞI GÜNÜ...
  2. uyanıksın Hüsnü

uyanıksın Hüsnü

bu kadar işini bilen yoktur herhalde diye düşünüyorum neler yapıyor böyle Hüsnü Şenlendirici... ne demek istediğimi haberimizi okuyunca anlayacaksınız...... TAMAMEN DUYGUSAL! KRİZ NEDENİYLE İŞLERİ AZALAN, ARDINDAN YASAK AŞK YAŞADIĞI SEVGİLİSİ HAPSE GİREN HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'NİN AKORDU BOZULDU. İŞ ALDIĞI YERLERİN TEPKİSİ ÜZERİNE MAZBUT YAŞAMINA DÖNMEYİ AMAÇLAYAN KLARNETÇİ, EŞİYLE YENİDEN...
  3. Deniz&Hüsnü

Deniz&Hüsnü

onlar artık yoklar galiba bu ilişkide bitti diyebilirmiyiz acaba ben yorumsuzum bunların hepsi 24 ayar...... ARTIK 'O ŞAHIS' OLDU! OKAY TEMİZ İÇİN DÜZENLENEN 'USTALARA SAYGI' GECCESİNE KATILAN HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, HAPİSTEKİ DENİZ SEKİ'YE YEŞİL IŞIK YAKTI: İKİ GÖNÜL BİR OLUNCA SAMANLIK SEYRAN OLUR.. Okay Temiz adına düzenlenen 'Ustalara Saygı' geccesine katılan Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki...
  4. kayık Hüsnü

kayık Hüsnü

bu resimlerle Hüsnü'nün şaftı fena kaymış..... ARTIK HÜSNÜ KENDİNİ ŞENLENDİRİYOR! UYUŞTURUCU OPERASYONU İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ ESKİ SEVGİLİSİ KLARNETÇİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'NİN FACEBOOK'TAKİ FOTOĞRAFLARI HERKESİ ŞAŞIRTTI.. sevgilisi Deniz Seki uyuşturucudan hapse giren, eşi nazire'den bir türlü boşanamayan Hüsnü Şenlendirici, artık kendini şenlendiriyor. Klarnetçinin Facebook'taki bu...
  5. Hüsnü hat

Hüsnü hat

Arkadaşlar kocaeli gölcükteki halk eğitim merkezinde hüsnü hat kursu açılmıştır ilginize..

Sayfayı Paylaş