gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hüsnü diken üstünde

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

aşkları olay haline gelen Deniz ve hüsnü çifti hala gündemdeler...... HÜSNÜ KORKUYOR!
    UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPMAK SUÇUNDAN TUTUKLANAN VE 24.5 SENE HAPSİ İSTENEN DENİZ SEKİ'NİN, ESKİ SEVGİLİSİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ İLE YAPTIĞI TELEFON GÖRÜŞMELERİNİN YAYINLANMASINA ŞENLENDİRİCİ TEPKİ GÖSTERDİ.

Ünlü klarnetçi, 'Bu nasıl adalet sistemi? Hiç kimsenin özel hayatı diye bir şey kalmadı. Çok tedirginim' dedi.

Dün Habertürk gazetesinde, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'nda tutulan Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendirici arasındaki telefon görüşmesinin kayıtları yayımlandı.

Telefon görüşmeleri ikilinin uyuşturucu yüzünden sürekli kavga ettiğini hatta Şenlendirici'nin, Seki’nin burnunu kırdığını ortaya çıkardı.

Konu hakkında Şenlendirici şu açıklamayı yaptı: 'Burada bu olayın doğru ya da yanlış olup olmaması hiç önemli değil. Burada önemli olan henüz duruşması bile yapılmamış olan bir davanın, manşetlere taşınması. Bu bilgiler nasıl ele geçiriliyor anlamıyorum? Bu nasıl adalet sistemi? Hiç kimsenin özel hayatı diye bir şey kalmadı mı? Her şey ortalığa mı dökülecek böyle? Açıkçası ben bu adalet sisteminden tedirgin olmaya başladım. İş iyice zıvanadan çıktı. Beni bunlar değil, Deniz'in içerideki durumu ilgilendiriyor. O kız, bunları okudukça kahroluyor...'

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hüsnü diken üstünde
    işte telefon bir telefon görüşmesi......

SABAH 7'DE UYUŞTURUCU İSTEMİŞ!
    DENİZ SEKİ'NİN KOD ADI KEKE MURAT OLAN UYUŞTURUCU SATICISI SİNAN YÜKSEL İLE YAPTIĞI TELEFON GÖRÜŞMELERİNDE DE İLGİNÇ AYRINTILAR GİZLİ..

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan tutuklanan ve halen Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi’nde bulunan şarkıcı Deniz Seki’nin uyuşturucu bağımlılığının ‘boyutları’,telefon görüşmelerinde ortaya çıktı.

Deniz Seki bazen sabahın 7’sinde, bazen de yılbaşı tatilini geçirdiği Uludağ’da uyuşturucu satıcılarıyla bağlantı kurup, kod adları “Tuş, kuş, pas pas, bonus” olan uyuşturuculardan istiyor. Hakkında 24.5 yıla kadar hapis cezası istenen Deniz Seki’nin kod adı Keke Murat olan uyuşturucu satıcısı Sinan Yüksel ile yaptığı telefon görüşmelerinde de ilginç ayrıntılar gizli. Seki, Murat ile hemen hemen her gün telefonlaşırken, Hüsnü Şenlendirici ile kavgalarını aktardığı uyuşturucu satıcısına kimi zaman hap veriyor, kimi zaman da evine gidiyor.

‘Yollayabilirsen sevinirim’

25.01.2009

DENİZ: Nasılsın Murat?
    MURAT: Alo.
    DENİZ: Müsait misin?
    MURAT: Müsaitim de çalışmıyorum.
    DENİZ: Eee bize bi uğrar mısın?
    MURAT: Çalışmıyorum diyorum.
    DENİZ: Ha çalışmıyorsun?
    MURAT: Hım.
    DENİZ: Birini yollar mısın?
    MURAT: Bu saatte kimse yoktur ki.
    DENİZ: Yollayabilirsen sevinirim.
    MURAT: Kimse yok bu saatte. Saat 7 olmuş ya sabahın 7’si.
    DENİZ: Bir şey yaparsan sevinirim.
    MURAT: Kaç diyorsunuz?
    DENİZ: Beş diyoruz.
    MURAT: İyi bakalım.
    DENİZ: Hadi bekliyorum.

Hüsnü diken üstünde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diken

Diken

Kaba ve sert yapılı insana, yeni ve yanlış inanç ve düşünce taraftarı kimseye, Diken üzerinde oturmak tedirgin eden duruma, dikenin üzerine doğru çekilmek borcu olanlarca baskı altında tutulmaya, Diken din ve dünyaya yarar ilmi olmayan cahil kimseye, Dikken, muhafıza, koruma görevlisine delalet eder.Rüyada dikenler görmek, acıların zevklerle karışacağını simgeler. Kötü göz, nazar olarak...
  2. Deve dikeni

Deve dikeni

İnkarcının iman etmesine, günahkarın tövbesine, üzüntüden kurtulmaya, borcu ödemeye delalet eder.Deve dikeni, üzüntü ve tasalardan kurtulmaya, borcunu ödemeye, günahkarin tövbesine ve inançsizin müslüman olmasina isarettir.
  3. topuk dikeni?

topuk dikeni?

ayak tabanı ağrısı ürolog prof dr remzi sağlam ayakta deve dikeni prof dr remzi sağlam sabah kalkınca ayak ağrısı Tipik topuk ağrısı sabah kalkınca veya uzun süre oturma sonrası ilk basışta ortaya çıkar ve biraz yürüyünce azalır, gün içinde yorgunlukla yeniden artar. İleri durumlarda yürüme çok zor olabilir. Topuk ağrısı genel bir deyimdir ve hastalığın nedenini belirtmez. Topuk bölgesinde...
  4. Tüylerimiz neden 'diken diken' olur?

Tüylerimiz neden 'diken diken' olur?

Genellikle yaşanan stres ve heyecanı ifade etmek için kullanılan bir deyim olan ''tüylerin diken diken olması''nın asıl sebebi ne olabilir? Nedir türylerimiz diken diken sebep? İşte cevabı: Genellikle yaşanan stres ve heyecanı ifade etmekte kullanılan bir deyim olan ''tüylerin diken diken olması''nın, soğuk havada vücudun ısı depolama yöntemlerinden birisi olduğu bildirildi. Gazi...
  5. Hüsnü hat

Hüsnü hat

Arkadaşlar kocaeli gölcükteki halk eğitim merkezinde hüsnü hat kursu açılmıştır ilginize..

Sayfayı Paylaş