gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Ayrıldılar

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hüsnü Şenlendirici-Deniz Seki aşkı üst üste gelen krizleri atlatamadı.İkilinin önceki gün ayrılık kararı aldığı iddia edildi. Hüsnü Şenlendirici ile uğruna eşi Nazire Hanımı terk ettiği sevgilisi Deniz Sekinin beraberliğinde sona gelindi.

Ünlü klarnetçinin "Mega Magazin" programına yaptığı "Toplumda iki kadını idare eden çok insan var. Onlar gizli yapıyor, ben gizsiz yapıyorum" sözleriyle tırmanan kriz, ayrılıkla sonuçlandı.

Sevgilisinin sözlerine çok bozulduğu konuşulan Seki'nin, bir de "Nazire ile eşofmanlarımızı giydik, Hüsnü'ye gittik" açıklamasından dolayı magazin ve köşe yazarları tarafından eleştiri bombardımanına tutulunca, daha fazla dayanamayıp evi terk ettiği söyleniyor. Şenlendirici'nin boşanma konusunda kararlı davranmamasının, olayları akışına bırakmasının da ünlü şarkıcının ayrılık kararı almasında rol aldığı iddia edildi.

MAGAZİNCİ

Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Ayrıldılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki ft. Hüsnü şenlendirici adaletsiz seçim

Deniz seki ft. Hüsnü şenlendirici adaletsiz seçim

dünyada inanmazdım biteceğine beni böyle bırakıp gideceğine şarkıların günahı yok acıtan sensin içini hangimiz istedi söyle bu adaletsiz seçimi hayalin kırılınca imkansızı umunca korkular gerçek olunca göz yaşım ahh kurumuyor bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor ben unuttum desemde yerin hala dolmuyor
  2. Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendirici aşkı dolu dizgin devam ediyor..

Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendirici aşkı dolu dizgin devam ediyor..

Hoşgeldin öpücüğü!Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendirici aşkı dolu dizgin devam ediyor.. Deniz Seki ile sevgilisi Hüsnü Şenlendirici, önceki gün Fransız Sokağı'nda bir mekanda birlikte görüntülendiler. Mekana ayrı ayrı gelen çift birbirlerini öperken objektiflere yakalanmaktan kurtulamadılar. Bir süre oturduktan sonra basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız olan sevgililer teras katına...
  3. Fransız Sokağı’nda Hüsnü Şenlendirici ile buluşan Deniz Seki, düşman çatlattı

Fransız Sokağı’nda Hüsnü Şenlendirici ile buluşan Deniz Seki, düşman çatlattı

Fransız Sokağı’nda Hüsnü Şenlendirici ile buluşan Deniz Seki, fazla söze gerek bırakmadı. Deniz Seki-Hüsnü Şenlendirici aşkında son perde... Çift önceki akşam ayrı ayrı geldikleri Fransız Sokağı’nda bir mekânda buluştu. Önce dışarıdaki masalarda oturdular. Ancak sonra basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldular ve teras katına çıktılar. Mekânı ilk olarak Hüsnü Şenlendirici terk...
  4. Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Aşkı Bitti

Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Aşkı Bitti

Hüsnü Şenlendirici ile fırtınalı bir aşk yaşayan Deniz Seki sonunda pes etti. Deniz Seki, evli sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile 2 yıldır sürdürdüğü ilişkisini bitirme kararı aldı. Vatan'ın haberine göre Hüsnü Şenlendirici’nin eşi Nazire Şenlendirici’ye açtığı boşanma davasının bir türlü sonuçlanmamasının Seki’nin bu kararı almasında etkili olduğu iddia edildi. Hüsnü Şenlendirici’nin avukatı...
  5. Deniz Seki'nin Kardeşi Hüsnü Şenlendirici için ağır sözler söyledi

Deniz Seki'nin Kardeşi Hüsnü Şenlendirici için ağır sözler söyledi

DENİZ SEKİ'NİN KARDEŞİ SERKAN SEKİ, CNNTURK'TE REHA MUHTAR'IN PROGRAMINDA HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ İÇİN ÇOK AĞIR SÖZLER SARFETTİ... Reha Muhtar'ın programına telefonla katılan Serkan Seki, ablası Deniz Seki'nin moralinin çok bozuk olduğunu söyleyerek 'Biz de avukat kanalıyla görüşebiliyoruz. İyi diyelim iyi olalım ama her şerde bir hayır vardır. İnşallah iyi olacak' dedi. Serkan Seki, avukatı...

Sayfayı Paylaş