gebe
  1. hüsran

hüsran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hüsran

Konu, 'Gebelik' kısmında hüsran tarafından paylaşıldı.

adetime 10 gün var hamile olabilirmiyim Merhaba arkadaşlar ben siteye buğun kayıt oldun ama devamlı takipçisiydim 4 yıllık evliyim sorum eşimde nekadarda tedavi görsek olmuyor eşimde azosperm var ama nedeni yok doktorlar neden kaynaklandığını bulamıyorlar bütün tahliller normal olduğundan hapla tedavide olamıyor.tek çaremiz allah.4 yıldır umut ediyorum ama bu ay hamilemiyım diye ama hep hüsran. Yanlız bu ay bende biraz değişiklikler var adetime 15 gün kala ansızın sabah kalktığımda gögüzlerim çok şiş dolgunlaşmış ve el değmeyecek kadar açıyodu o gün sor dayandım daha 3 gün devam etti acıma azaldı ama gögüslerim hala şiş sadece dokunca açıyor 2 gündürde kasıklarımda hafif ağrı var ama adetime daha 10 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi yoksa havalar soğuduğundanmı

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aramıza hoş geldinn.Allah büyüktür üzülme bu kadar...İnşallah hamilesindir ama soğuklardan da olabilir...

3. berennaz

berennaz Forum Okuru

muhtemelen soğuklardan ama inşallah hamilesindir

4. gaye1980

gaye1980 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hamilesindir canım. haberlerini bekliyoruz...

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hoş geldin aramıza arkadaşım umarım hamilesindir Rabbim tüm isteyenlere bebek nasip eder inşallah.
    Olma ihtimali var tabi ki Allah büyük onun hikmetinden sual olunmaz :)

Hüsran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Burda Hüsran Doluyum

Cengiz İmren - Burda Hüsran Doluyum

beni gece getirdiler sabaha dek çözmediler hergün çok şey sordular bana senden hiç haber vermediler benden çok şey çaldılar seni sakladım göremediler aşk cekilmez buralarda ben hep seni aradım duvarlara senin için resim cizip ağladım sen uyurken ben düşündüm o günleri aradım senden nefret etsemde kurtulamadım senden nefret etsemde ayrılamadım burda hüsran doluyum belki yarın yolcuyum asla...
  2. hüsran

hüsran

ben 3 çocugumu erken dogum nedeniyle kaybettim 3 sene hüsranla sonuçlandı ama 10 yıl sonra kızımı kucagıma aldım hastaneden elim boş dönmedim zor yılları atlattım şükürler olsun
  3. her ay tek çizgi görüp hüsrana uğrayan çift çizgi mağdurları

her ay tek çizgi görüp hüsrana uğrayan çift çizgi mağdurları

artık bizim de minik bir yüreğimiz olsun istiyorum;) :hamile:
  4. 5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran

5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran

ALLAH herkese en kısa zamanda bebişlerini kucaklarlar bende 5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran gelelim belirtilere benim adet lolmama 4 gün var ama ara ara baş dönmelerim mide bulantım kasıklarımda 1haftadır adet sancısı gibi bir agrım var umarm hamileyimdir

Sayfayı Paylaş