gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

huuu GİRESUN MELEKLERİİ nerdesiniz :)

Konu, 'Türkiye Melekleri' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

evet kızlar GİRESUNLUSUNUZ finduk seversınız yeşili seversiniz kirazı seversınız hani benim hemşerilerim nerdesiniz hıııı :parti::parti::parti:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben giresunluyum :)

3. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bende giresunluyum canım burdayız haber ver bize

huuu GİRESUN MELEKLERİİ nerdesiniz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Giresun!

Giresun!

giresunun ünlüleri giresun ünlüleri giresun doğumlu ünlüler karadeniz bölgesinin halk oyunları
  2. Hu Huuu Ben geldim

Hu Huuu Ben geldim

Ben geldim arkadaşlar bir slm yok muuu :hug::hug:
  3. Giresun Tarihi

Giresun Tarihi

Denize doğru uzanan ve karşısında Doğu Karadenizin yegâne adasının (Giresun adası, Aretias, Ares, Areos Nesos, Puga) bulunduğu bir yarımadanın üzerinde yer alır. Yarımadadaki kale yerleşmenin çekirdeğini oluşturmuştur. Eski adı Kerasus olup bugünkü adı da bu kelimeye dayanır. Kerasusun civarda bol miktarda yetişen kirazdan geldiği rivayet edilir. Bir başka kaynağa göre bu isim, yarımadanın...
  4. huuu huuu :))))

huuu huuu :))))

merhabaaaa çok heyecanlı umarım kendim için iyi birşey yapmışımdır hep uzaktan takipteydim şimdi aranıza geldim umarım beni kabul edersiniz bendeniz Derya 30 yaşında 11 aylık evliyim istanbul da yaşıyorum ithalat işi yapıyor çok yoğun çalışıyorum tüm boş vakitlerimi burayı takip ederek geçiriyorum özellikle hamilelik bölümü kısmetse bir bebişim olsun istiyorummmmmmmm
  5. Giresun melekleri

Giresun melekleri

Giresun lu arkadaşlarımız varmı acaba onlar la tanışmak konuşmak isterim bende bir giresun lu olarak

Sayfayı Paylaş