gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Huuu Huu Melekler! 2012´nin Yazlık Elbiseleri Buradaaaa...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

2012 Elbise modelleri 2012 nin yazlık elbiseleri

Merhaba Melekler:) Birkac gün önce bir arkadasimiz bana neden bu kadar az yazlik elbise modelleri oldugunu sordu.Bende aradim sectim ve bolca resim koydum konuya.Simdi altina da bir de yazlik ayakkabi istersiniz :D:D Güle güle giyin kizlar.

Huuu Huu Melekler! 2012´nin Yazlık Elbiseleri Buradaaaa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hu Huuu Ben geldim

Hu Huuu Ben geldim

Ben geldim arkadaşlar bir slm yok muuu :hug::hug:
  2. huuu sebzeci geldii yokmu alan:)

huuu sebzeci geldii yokmu alan:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. huuu GİRESUN MELEKLERİİ nerdesiniz :)

huuu GİRESUN MELEKLERİİ nerdesiniz :)

evet kızlar GİRESUNLUSUNUZ finduk seversınız yeşili seversiniz kirazı seversınız hani benim hemşerilerim nerdesiniz hıııı :parti::parti::parti:
  4. huuu huuu :))))

huuu huuu :))))

merhabaaaa çok heyecanlı umarım kendim için iyi birşey yapmışımdır hep uzaktan takipteydim şimdi aranıza geldim umarım beni kabul edersiniz bendeniz Derya 30 yaşında 11 aylık evliyim istanbul da yaşıyorum ithalat işi yapıyor çok yoğun çalışıyorum tüm boş vakitlerimi burayı takip ederek geçiriyorum özellikle hamilelik bölümü kısmetse bir bebişim olsun istiyorummmmmmmm
  5. Koton 2012 Meleklere Elbiseler

Koton 2012 Meleklere Elbiseler

koton, 2012, kız elbiseler, modelleri, yeni sezon, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. koton minik meleklerimiz için 2012 sezon ürünlerini görücüye çıkardı melekler :D:D işte sizin için 2012 koton elbise modelleri :D:D

Sayfayı Paylaş