gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

huuu sebzeci geldii yokmu alan:)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

huuu sebzeci geldii yokmu alan:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hu Huuu Ben geldim

Hu Huuu Ben geldim

Ben geldim arkadaşlar bir slm yok muuu :hug::hug:
  2. Alan

Alan

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.
  3. Fikrim geldiii :)

Fikrim geldiii :)

MC adminim radyolar bölümüne daha radyo ekliyecekmisiniz. Örneğin ; metro fm, power fm, maydonose, capital radio..
  4. İLKYAZ geldii

İLKYAZ geldii

selamlar sevgili melekler melek olmak için ilkyaz geldi,kabul ederseniz..
  5. huuu huuu :))))

huuu huuu :))))

merhabaaaa çok heyecanlı umarım kendim için iyi birşey yapmışımdır hep uzaktan takipteydim şimdi aranıza geldim umarım beni kabul edersiniz bendeniz Derya 30 yaşında 11 aylık evliyim istanbul da yaşıyorum ithalat işi yapıyor çok yoğun çalışıyorum tüm boş vakitlerimi burayı takip ederek geçiriyorum özellikle hamilelik bölümü kısmetse bir bebişim olsun istiyorummmmmmmm

Sayfayı Paylaş