gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Hüznümün Virgülüsün Sen...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

Aşkın çeşit çeşit cümlelerle anlatım şeklinden birine daha rastladım ve çok güzel olduğunu düşünüyorum ayrıca sizin beğeninizi kazanacağınıda...

Yaşadığım hüzünler arasındaki

Mutlu nefes alışlarımsın sen

Duraklamalarımsın.

Hüznümün virgülüsün / soluklandığım.

Hasretleri unutup / umutlandığım.

Gecenin karanlığında

İçimi aydınlatan bir mum ışığı

Açlığımı susturduğum bir lokma ekmek

Penceresiz odalarımın aydınlığı.

Hüznümün virgülüsün sen

Özlemler ve bekleyişler

Gider bizden çok uzaklara

Sen yanımdayken.

Mutluluk tırmanır doruklarıma

Mehtap / ikimizin üzerinde yıkanıyorken.

Hüznümün virgülüsün sen.

Bir gidensin / bir gelen.

Ama yetmez bana bu duraksamalar

Gitmemek üzere gel istersen!

Yıkabilsen aramızdaki duvarları

Ah ne olurdu sanki

Hüznümün virgülü değil

Noktası olabilsen!

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Emeğine yüreğine sağlık muhteşem bir paylaşım olmuş çok tşkler...

Hüznümün Virgülüsün Sen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **hüznün gemisindeki tatlı şeker**

**hüznün gemisindeki tatlı şeker**

daha fazla yanabilir mi sanırsın canım benim.... yanmaz... incildim incileceğim kadar ... kırıldım binlerce kez.... yeri geldi hayran oldum yüreğimdeki sevgime.. yerine geldi lanet okudum..... ama asla pişman olmadım seni sevdiğim için.... bugün yine olsan yine seni severdim koşulsuzca..... içim acısada, yüreğim kanasada, her gece gözlerimden yıldızlar kaysada.... inan...
  2. Sevgili hüznüm

Sevgili hüznüm

Tekrar hayatıma hoş geldin. Epeydir uğramıyordun bana... Alışmıştım yokluğuna, hani iyiceydide... Bilmem nedendir son bir yıldır bırakmadın yakamı... Sana alışmıştım da. Belkide çok sevdin beni, yalnızlığımı, umutsuzluğumu, küskünlüğümü... Aslında bende sevdim seni galiba... Bir ara bıraktın beni ama ... Çok özledin ki geri geldin... Hoş geldin, umarım hayatıma verdiğin o burukluğu mutluluğa...
  3. Nice yıllara hüznüm

Nice yıllara hüznüm

Bir sayı daha düşüyor sıfırlanmış ömrüme. Bir yıl daha büyüyorum kendime. Uçurumlara sürgün ediyorum düşsel kırıklarımı. Varlığımın üstünden bir yıl daha geçiriyor zaman. Yokluğuma bir adım daha yaklaşıyorum.Kendimden kilometrelerce uzağım. Kendime tam zıt yönde yabancı. Acı bir mutsuzluğun ortasından ellerim. Kurtaramıyorum. Ki kurtarmaya kalksam tüm acı mutsuzluklarda bulunur parmak...
  4. Hüznün diğer adı Aşk

Hüznün diğer adı Aşk

uzun aşk resimleri aşk adları " Aşktır bir kibrit alevinde tutuşan karanlık. Bana sevdayı anlatma ben o romanın yıllardır derbeder rolünde oynuyorum. Bana sorarsan çilenin damıtılmamış hüzünlerinde, yürek gemisini fırtınalı denizlerde yüzdürme. An kadar yakın asır kadar uzun, aşkın diğer adı hüzün. Vuslatı kader adlı bir hırsız tarafından çalınmış bir şarkının nakaratlarında teli...
  5. Hayata virgül koyabilmek...

Hayata virgül koyabilmek...

hayata virgul koyabilmek, hayat, virgul, insan, beklemek konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Kızılderililer atlarıyla bir yerden başka bir yere giderken ara sıra durup hep birlikte yere iner ve otururlarmış. Sebep olarak da “ruhlarımızın yaratılışı bu kadar hıza alışık değil, biraz soluklanalım da ruhlarımız bize yetişsin” derlermiş. Yine Üstün Dökmen Hocam bir seminerinde...

Sayfayı Paylaş