gebe
  1. sterliçya

sterliçya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hüznün diğer adı Aşk

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sterliçya tarafından paylaşıldı.

uzun aşk resimleri aşk adları

" Aşktır bir kibrit alevinde tutuşan karanlık. Bana sevdayı anlatma ben o romanın yıllardır derbeder rolünde oynuyorum. Bana sorarsan çilenin damıtılmamış hüzünlerinde, yürek gemisini fırtınalı denizlerde yüzdürme. An kadar yakın asır kadar uzun, aşkın diğer adı hüzün. Vuslatı kader adlı bir hırsız tarafından çalınmış bir şarkının nakaratlarında teli kırılmış bir keman kadar yalnızım.
    Bir kent uyur düşler uyanırken geceye, sen gidersin yine yalnızlık kalır bir aşktan geriye. Beni merak etme ben aşkın buz tutan ayazlarında üşüdükçe ısınırım. Seni bıraktığın sensizliğin en ücra kıtasında bekleyerek yaşarım. "

ALINTI

Hüznün diğer adı Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. senin bendeki adın AŞK :)

senin bendeki adın AŞK :)

SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı.. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi. Güzel günlerimizi, evimizde,...
  2. Topkapı Sarayının Diğer Adları...

Topkapı Sarayının Diğer Adları...

topkapı sarayı, diğer adları, nelerdir, hangileridir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Osmanlı İmparatorluğunun ihtişamlı sarayını gezmeyen yoktur. İstanbul Sarayburnu'nda, Osmanlı İmparatorluğu'nun 600 yıllık tarihinin 400 yılı boyunca, devletin idare merkezi olarak kullanılan ve Osmanlı Padişahları'nın yaşadığı saraydır Topkapı Sarayı. Bir...
  3. Taş Kürenin Diğer Adı Nedir

Taş Kürenin Diğer Adı Nedir

Taş Kürenin Diğer Adı Nedir evet cevabı bilenleri bu sayfaya cevap vermeleri için bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş