gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hüzün çökmüş avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hüzün çökmüş avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çöküntü

Çöküntü

Rüyada bir yerin, bir çatinin aniden çöktügünü görmek, çevrenizde birlikte is yaptiginiz bir firmanin aniden if-las ettigini duyarak üzüleceginize ve onun çöküsü, iflasi ile sizin de bir çok zarariniz olacagi için ticari durumunuzun sarsilacagina isarettir
  2. Piyasalar çöktü

Piyasalar çöktü

piyasalar çöktü Ergenekon gerginliği ve gözaltılarla, siyasi atmosferin bozduğu borsada, yüzde 6 oranında tarihi bir düşüş yaşandı Son iki haftayı tatsız geçiren piyasalarda Ergenekon depremi yaşandı. İçerde siyasi gerginlik ve Ergenekon soruşturması borsayı vurdu. Merrill Lynch'in İsviçreli yatırım bankası UBS'i Avrupa'da en fazla tercih edilen hisseler listesinden çıkarması da global...
  3. hüzün ve yalnızlık avatarları

hüzün ve yalnızlık avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...
  5. Twitter Çöktü!

Twitter Çöktü!

twitter çöktü twitter haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sosyal medya sitelerinde bir ağırlık söz konusu olmuş ve kullanıcılar sıkıntı yaşamışlardı. Aynı sıkıntı bugün de baş gösterdi ve twitter çöktü. Arama yapmaya ve içerik göndermeye çalışan kullanıcılar 'teknik bir arıza' mesajıyla karşılaştı. Twitter'da yaşanan sorun daha sonra giderildi. Bu sorunu Türk hacker grubu...

Sayfayı Paylaş