gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Hüzün dolu bir resim

Konu, 'Komik Resimler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hüzün resmi hüzün dolu resimler [​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    sandımki resim çokacak ya bi açıldı hüzün hüzün hüzün bide sadece resimde kalsın yazmışın tabi canım kaynanaya solerim ben anlar hahahay

Hüzün dolu bir resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. garip bir hüzün

garip bir hüzün

Dünlerimin yarım kalmışlığıyla yazıyorum bu satırları.. Garip bir hüzün var içimde.. sanki bir yanım hep ağlamaklı .. Kaç kez söndürdüm yalnızlığımı sigaramın külünde ben bile unuttum.. kaç kez bitirdim o adı sigaramın dumanında..? Ama yine de sevdamı kırık kalemimde harcayamadım... Bir fotoğrafa bakıyorum şimdi... Resmi de;hayalim gibi ,ben gibi dünlerim gibi ,yarım kaldı, bir...
  2. İbret DoLu Bir ReSiM...:(

İbret DoLu Bir ReSiM...:(

Siz ßaşka ßirşey mi ßekLiyorDunuz??:) :dp47::haha:
  3. BiR Şizofreni Hastasının Acı Hüzün Dolu AŞKI!!!:(:(:(

BiR Şizofreni Hastasının Acı Hüzün Dolu AŞKI!!!:(:(:(

bebeğin hüzün dolu aşkı şizofreni ile ilgili hikayeler şizofren ile ilgili hikayeler BiR Şizofreni Hastasının Acı Hüzün Dolu AŞKI!!!:(:(:( Babam öleli 12 yıl olmuştu ve ben 20 yaşına geldiğimde babasız olmaının acısını artık çok daha iyi anlıyordum. Annemle birlikte küçük ama mutlu bir dünya kurmuştuk kendimize.Mevsimlerden bahardı,sokaklarda parklarda dolaşıyordum. Bu bahar daha bir çoşkulu...
  4. Hüzün Dolu Sözler ( Üzüntülü Sözler )

Hüzün Dolu Sözler ( Üzüntülü Sözler )

hüzün dolu sözler kardeşe sitem dolu sözler üzüntülü üzüntülü aşk sözleri mesajlar hüzün dolu sözler, hüzün dolu mesajlar, hüzün dolu şiirler, hüzün dolu yazılar, üzüntülü sözler, üzüntülü mesajlar, üzgün mesajlar üzgün sözler » Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu...

Sayfayı Paylaş