gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hüzün nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hüzün nickleri huzun nickleri Gittin... Hayaller yandı!
    Kül yok! Duman Yok!
    Hiç..Hiç Bişey Yok!...

...ι'м ησ αηgєℓ...

hasretimsin ve ben yanan gözlerimdeki seni bekleyen
    yorgun, yaşlı bekçi...

...yaktım gemileri, dönüşüm zayi...

MeLeK MİsaLi YüReGim

unutma yar sakın unutma..! katilimsin !!!

hüzün nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Hüzün

Tual - Hüzün

içimde bir gizli hüzün var sanki.. bir gölge kadar yalnızım.. kendine bakan bir ayna misali.. üzgünüm şimdi dargınım. acıyım.. acıdan öteyim belki kaybolan yıllar ardında. hayaller, kırıldığında... bir taşın suskunlığunda... ayazda kalmış bir kuş yüreğim. soğuk sert taşlar gibiyim.. bitmeyen kışlar gibiyim .. bağrıma şimdi taşmı basayım...
  2. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...
  3. Hüzün resimleri

Hüzün resimleri

aşk fotoları hüzün resimleri hüzün fotoları hüzünlü fotolar Hüzün resimlenebilirmi bu tartışılır bir konu ama bazende bulundugumuz hüznü resimler aracılığı ile sansıtabiliriz... işte sizlere birkaç hüzün dolu resimler...
  4. Hüzün mevsimi...

Hüzün mevsimi...

Şeyh Galib, meşhur mesnevisinde, 'Hüsn'ü bulmak için yollara düşen 'Aşk'ı mumdan bir gemiye bindirerek ateş denizinden geçirir. "Mumdan bir gemiyle ateş denizini geçmek de ne ola ki?" diye yormayın zihninizi. Bu akılla kavranabilir bir keyfiyet değildir. Ve bu öyle bir manzaradır ki aklı gözünde olanlarda temaşa zevki dahi uyandırmaz. Bu tür muammaların hakkından ancak...

Sayfayı Paylaş