gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Hüzün resimleri

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

aşk fotoları hüzün resimleri hüzün fotoları hüzünlü fotolar
    Hüzün resimlenebilirmi bu tartışılır bir konu ama bazende bulundugumuz hüznü resimler aracılığı ile sansıtabiliriz... işte sizlere birkaç hüzün dolu resimler... [​IMG]

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzeller tşkler

Hüzün resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Hüzün

Tual - Hüzün

içimde bir gizli hüzün var sanki.. bir gölge kadar yalnızım.. kendine bakan bir ayna misali.. üzgünüm şimdi dargınım. acıyım.. acıdan öteyim belki kaybolan yıllar ardında. hayaller, kırıldığında... bir taşın suskunlığunda... ayazda kalmış bir kuş yüreğim. soğuk sert taşlar gibiyim.. bitmeyen kışlar gibiyim .. bağrıma şimdi taşmı basayım...
  2. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...
  3. Hüzün Resimleri

Hüzün Resimleri

hüzün resimleri huzunlu resımler yalnızlık şiirleri hüzün Hüzün nedir biliyor musunuz? Bir çocuğa son paranızla alıp verdiğiniz çikolatanın yere düşmesidir... Bir pazar günü bir aileyi uzaktan izlerken aile reisinin gelip sizden fotoğraf çekmenizi istemesidir... Dünyada insanlar açlıktan ölürken yediğiniz yemekten utanmanızdır... Kimsenin gelmediği bir adada, kimsenin gelmeyeceğini bile...
  4. Hüzün mevsimi...

Hüzün mevsimi...

Şeyh Galib, meşhur mesnevisinde, 'Hüsn'ü bulmak için yollara düşen 'Aşk'ı mumdan bir gemiye bindirerek ateş denizinden geçirir. "Mumdan bir gemiyle ateş denizini geçmek de ne ola ki?" diye yormayın zihninizi. Bu akılla kavranabilir bir keyfiyet değildir. Ve bu öyle bir manzaradır ki aklı gözünde olanlarda temaşa zevki dahi uyandırmaz. Bu tür muammaların hakkından ancak...

Sayfayı Paylaş