gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hüzünlü Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hüzünlü Sözler istiyorum bu aralar çok hüzünlüyüm ve hüznümü sözlerimle duyurmak istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hüzünlü Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hüzünlü nickler

hüzünlü nickler

kıskandırıcı nickler ağlayan nickler kıskandırıcı msn nickleri hüzünlü nikler sözler Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada...
  2. aşka,sevgiye dair hüzünlü ağlatacak sözler

aşka,sevgiye dair hüzünlü ağlatacak sözler

hüzünlü aşk sözleri hüzünlü sözler aşk acısına dair sözler ve hüzün sözleri ağlatacak mesajlar bestesiz bir şarkının ağlayan mısralarında buldum seni . ağlama sevgilim bu devran döndükçe seveceğim ben seni Ağlayan Gözlerim Bir gün Mutlu Olucak Ozaman Sen Ağlıcaksın Benim Mutlu Olduğumu görünce Kahrolacaksın! Ağlıyorsam Sebebi Vardır Geceleri resmine Bakıp içiyorsam Bir Sebebi Vardır...
  3. Çok Hüzünlü...

Çok Hüzünlü...

hüzünlü bebek fotoları Çok şeyler anlatan bir resim. Hani bazı insanlar vardır ya bunlara insan olamaz hayvan dersiniz bence çok büyük bir haksızlık bu resimlere bakın ve bir daha düşünün:cry::cry::cry:
  4. Kısa Hüzünlü Sözler

Kısa Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Sözler Kısa Hüzünlü Sözler Hayat hep tek düze gitmiyor, bazen gülüyor, bazen ağlıyoruz. Kimi zaman üzgün kimi zaman mutlu ve çoğu zaman hüzünlü oluyoruz. İşte o hüzünlü anların en hüzünlü sözleri Melek'lerim; * Gittiğin gün içimden bir şeyler koptu, boğazım düğümlendi, elerim kitlendi, bedenim titredi, artık sen yoktun hayatımda, ölümü tattım sensiz kaldığım anda. * Herkes...

Sayfayı Paylaş