gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz?

Konu, 'TV dizisi' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

huzur sokagi, yeni diziler
    Huzur Sokagi dizisi
    suan oynuyor, ben romanini cok begenmistim. Bilal ile Feyzanin aski... aaah aaaah.... Bi yandanda Dizi izliyorum suan.... bakalim denildigi kadar güzel olmusmu dizi... Sizinde yorumlarinizi bekliyorum meleklerim....

Son düzenleme: 7 Eylül 2012
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benimde hoşuma gitti dizi Şule Yüksel Şenlerin kitabından uyarlanma adını taşıdım biri ŞuLe yüksel Şenler .

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    idare eder gidişata bakıcaz başta güzel başlıyolar sonrası sıkıyo insanı :))

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kitabı için çok güzel demişti arkadaşım ben de dizisi başlamasına rağmen kitabını aldım.
    malum dizi ile kitap pek tutarlı olmayabiliyor.
    diziyi izlemiyorum ama uamrım kitaptaki ile paralel gider ve güzel bir yapım çıkar ortaya.

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Ben pek beyenmedim, cok cansiz bir dizi... insan hemen SIKILIyor.... Tekrar izlem

Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendi doğanda huzur bul

kendi doğanda huzur bul

Ayurveda nedir? Ayurveda bir yaşam sanatıdır. Amaç, kişiyi iyileştirmek yaşam süresini ve kalitesini yükseltmektir. Bu günlük yaşam sanatı pratik, felsefik ve spiritüel aydınlanmadan gelişmiştir ve kökeni yaradılışı anlamaya dayanır. Mutluluk ve sağlığın da temelinde bulunan, kişinin eşsiz beden tipini, ruhunu, zihnini ve elementlerinin birleşimini anlamamızı sağlar. Dengeli bir vücut, dengeli...
  2. Huzur Sokağı Dizisinin Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Huzur Sokağı Dizisinin Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Huzur Sokağı Dizisi Konusu Huzur Sokağının Konusu Sevgili melekler, ekranlara gelmeye hazırlanan Huzur Sokağı oyuncu kadrosu hakkında daha önce bilgiler vermiştik sizlere. Bu konumuzda da Huzur Sokağı dizisi konusu hakkında bilgi almak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Huzur Sokağının konusu hakkında bilgiler vereceğiz. :) Huzur Sokağı Dizisi, herkesin gıptayla...
  3. Huzur Sokağı Dizisinin Konusu hakkında ksıaca bilgi

Huzur Sokağı Dizisinin Konusu hakkında ksıaca bilgi

Huzur Sokağı Dizisi Konusu Huzur Sokağının Konusu Şule Yüksel Şenler Huzur Sokağı kitabı, bildiğiniz gibi dizi oluyor Melek'lerim. Şarkıcı Kutsi'nin başrol aldığı Huzur Sokağı dizisi konusu hakkında sizlere bu yazımızda kısaca bilgi sunuyor ve Huzur Sokağı dizi konusu nedir diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Huzur Sokağı Dizisi, herkesin gıptayla seyrettiği huzurlu...
  4. Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Bu konu; Huzur Sokağı dizisi hakkında bilgiler vemektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisi daha yaynınlanmaya başlamadan önce merak konusu olmuş ve yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmişti. Bunda ünlü bir roman oluşunun ve muhafazakar kesimle ilgili bir hikaye olmasının etkisi çoktu. Yayına girdikten sonra da ilgiyle ve artan reytingiyle televizyonun en...
  5. huzur sokağı dizisinin çekim yeri neresiiii ?

huzur sokağı dizisinin çekim yeri neresiiii ?

Huzur sokağı dizisinin hayranıyım. Diziye ve Bilal'e bayılıyorum. Eğer öğrenebilirsem sete gitmeyi düşünüyorum. Sizde huzur sokağı dizisi çekim yeri bilgisi var mı ?

Sayfayı Paylaş