gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

huzur sokağı dizisinin çekim yeri neresiiii ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Huzur sokağı dizisinin hayranıyım. Diziye ve Bilal'e bayılıyorum. Eğer öğrenebilirsem sete gitmeyi düşünüyorum. Sizde huzur sokağı dizisi çekim yeri bilgisi var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Atv ekranlarında yayınlanan yerli dizi Huzur Sokağı İstanbul Sarıyer'de çekiliyor.

huzur sokağı dizisinin çekim yeri neresiiii ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Huzur Sokağı Dizisinin Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Huzur Sokağı Dizisinin Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Huzur Sokağı Dizisi Konusu Huzur Sokağının Konusu Sevgili melekler, ekranlara gelmeye hazırlanan Huzur Sokağı oyuncu kadrosu hakkında daha önce bilgiler vermiştik sizlere. Bu konumuzda da Huzur Sokağı dizisi konusu hakkında bilgi almak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Huzur Sokağının konusu hakkında bilgiler vereceğiz. :) Huzur Sokağı Dizisi, herkesin gıptayla...
  2. Huzur Sokağı Dizisinin Konusu hakkında ksıaca bilgi

Huzur Sokağı Dizisinin Konusu hakkında ksıaca bilgi

Huzur Sokağı Dizisi Konusu Huzur Sokağının Konusu Şule Yüksel Şenler Huzur Sokağı kitabı, bildiğiniz gibi dizi oluyor Melek'lerim. Şarkıcı Kutsi'nin başrol aldığı Huzur Sokağı dizisi konusu hakkında sizlere bu yazımızda kısaca bilgi sunuyor ve Huzur Sokağı dizi konusu nedir diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Huzur Sokağı Dizisi, herkesin gıptayla seyrettiği huzurlu...
  3. Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz?

Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz?

huzur sokagi, yeni diziler Huzur Sokagi dizisi suan oynuyor, ben romanini cok begenmistim. Bilal ile Feyzanin aski... aaah aaaah.... Bi yandanda Dizi izliyorum suan.... bakalim denildigi kadar güzel olmusmu dizi... Sizinde yorumlarinizi bekliyorum meleklerim....
  4. Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Bu konu; Huzur Sokağı dizisi hakkında bilgiler vemektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisi daha yaynınlanmaya başlamadan önce merak konusu olmuş ve yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmişti. Bunda ünlü bir roman oluşunun ve muhafazakar kesimle ilgili bir hikaye olmasının etkisi çoktu. Yayına girdikten sonra da ilgiyle ve artan reytingiyle televizyonun en...
  5. Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisi bayağı ilgimi çekti, nerde çekiliyor bu dizi ? Yakınsa gitmek istiyorum ama :D

Sayfayı Paylaş