gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Huzur Sokağı dizisi hakkında bilgiler vemektedir.

Sevgili melekler, atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisi daha yaynınlanmaya başlamadan önce merak konusu olmuş ve yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmişti. Bunda ünlü bir roman oluşunun ve muhafazakar kesimle ilgili bir hikaye olmasının etkisi çoktu. Yayına girdikten sonra da ilgiyle ve artan reytingiyle televizyonun en sevilen dizilerinden biri olmayı başardı.
    Sarıyer Büyükdere'de çekilen dizi ekibi şu günlerde zor günler geçiriyor. Çünkü dizinin çekim yeri olan Büyükdere'de mahalle sakinlerinden biri fazla gürültü yaptıkları ve gece çalışmaları sebebiyle dizi yapımcısı Cem Ozay'dan tehditle para istemiş. Yapımcı bu şekilde para vermeyeceğini, isterse evinde yapıalcak çekimlere karşılık daha küçük bir miktar verebileceğini söyleyerek teklifte bulunmuş. Bunu kabul etmeyen mahalle sakini de set ekibini belediyeye şikayet edip adamlarını sete yollatıp, küfürler ettirerek herkesi huzursuz etmiş. Bu durumda ekip çalışamaz hale gelince de iş savcılığa kadar taşınmış. Anlayacağınız Huzur Sokağında huzur kalmamış..

meleklermekani.com TİTAN

Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Huzur Sokağı-Şule Yüksel Şenler

Huzur Sokağı-Şule Yüksel Şenler

huzur sokağı konusu Huzur sokağı bir roman klasiği… Satış rekorları kırmış her yaştan ve her kesimden onbinlerce insanımız tarafından aynı ilgi ve heyecanla okunan bir eser olarak haklı şöhret kazanmıştır. Birleşen yollar adıyla sinemaya da aktarılmış ve halkımızın büyük ilgi ve teveccühünü kazanmıştır. Huzur sokağı özlenen huzur için. her insanın hayatında bir kez olsun okuması...
  2. huzur

huzur

keşkelerden nefret edn bi izleyicinizim ve gercekten herşeyi keşkesiz başarmak istiyorum???adım emel
  3. Huzur Sokağının Yazarı Kim Huzur Sokağının Yazarının ismi

Huzur Sokağının Yazarı Kim Huzur Sokağının Yazarının ismi

Huzur Sokağının Yazarı Kimdir Huzur Sokağının Yazarı İsmi Pek yakında ekranlarda dizi versiyonunu izleyeceğimiz Huzur Sokağı kitabının yazarı kim diyenler için bu yazımızda Huzur Sokağı romanının yazarının ismi hakkında bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. Huzur Sokağı adlı kitabın yazarı Şule Yüksel Şenler'dir. Mersin'de doğan yazar, ilk hikâyesi Safa Önal'ın çıkardığı Yelpaze (1958-1960)...
  4. Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz?

Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz?

huzur sokagi, yeni diziler Huzur Sokagi dizisi suan oynuyor, ben romanini cok begenmistim. Bilal ile Feyzanin aski... aaah aaaah.... Bi yandanda Dizi izliyorum suan.... bakalim denildigi kadar güzel olmusmu dizi... Sizinde yorumlarinizi bekliyorum meleklerim....

Sayfayı Paylaş