gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Huzur veren yatak odası dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yatak odası dekorasyon örnekleri açık mavi yatak odası dekorasyonu
    Yatak odası dekorasyonu yapacak olan meleklere fikir olması amacıyla bu açık mavi yatak odası dekorasyon örneğini paylaşıyoruz meleklerim. Kullanılan abajur modelini çok beğendim.

Huzur veren yatak odası dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak odanızı uyumak veya giyinmek için düşünmeyin.Bu oda evimizin en özel odasıdır.Dekore ederken bunu göz ardı etmeyin.Yatak başlıklarından yatak örtüsüne, duvar kağıdı renginden aydınlatmaya her bir detay ayrı bir önem taşıyor aslında. Renk seçimi yaparken de renklerin ne anlam ifade ettiğini bilmeniz daha doğru bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Renklerin Anlamları: Yeşil: Rahatlık ve...
  2. Deniz manzaralı huzur veren ev dekorasyonu

Deniz manzaralı huzur veren ev dekorasyonu

Huzur veren dekorasyon örnekleri Ev dekorasyon örnekleri Bir gün çok paramız olursa denize sıfır bir arsa alıp bu eve benzer bir ev yaptırmayı hayal ediyorum. Bu müstakil ev dekorasyonu pastel tonlarıyla tam da benim zevkimi yansıtmış. huzur doluyor içime. Denize sıfır olmasıda ayrı bir avantajı tabiki. Belki bir gün bizimde böyle evimiz olur. Kim bilir umut fakirin ekmeğidir demişler....
  3. bu yatak odası insana huzur veriyor

bu yatak odası insana huzur veriyor

Yatak odası dekorasyonu Yatak odası tablo kullanımı Bu turkuaz yatak odasını çok beğendim. İçim huzur doldu resmen. Sanırım kullanılan renklerden dolayı. Turkuaz beyaz uyumu ağırlıklı. ama ben en çok yatak başındaki deniz tablosunu beğendim.
  4. Sarı yatak odası dekorasyonu

Sarı yatak odası dekorasyonu

Sarı dekorasyon örnekleri Sarı yatak odası SArı renkle aram çok olmasa da mutlaka her rengin olduğu gibi sarı renginde bir seveni vardır. Gerçi bende saç renginde en çok sarı saç tonlarını seviyorum ama orası ayrı:) Gerçekten yatak odasını sarı ile dekore etmek isteyen var mı bilemiyorum ama ben sarıyı sevmediğimden bana yokmjş gibi geliyor. Buyrun meleklerim sarı renk ile dekore edilmiş...
  5. Hoş bir yatak odası dekorasyonu

Hoş bir yatak odası dekorasyonu

yatak odası dekorasyon örneği Duvar dekorasyon örneği Asma tavan uygulamsı ile dekore edilen bu yatak odası modelini çok beğendim meleklerim. Yatak başında kullanılan midye figürü ve ışıklandırma yatak odası dekroasyonuna farklı bir ambiyans vermiş.

Sayfayı Paylaş