gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Huzur verici banyo tasarımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

banyo tasarımı banyo dekorasyonu
    Banyo dekorasyonu yaptıracaksabnız bu huzur veren banyo dekorasyonunu nceleyebilirsiniz. Küvette kullanılan şelale lavabo bataryası oldukça şık bir görünüme sahip. Bu banyo oldukça sade ama hoş tasarlanmış.

Huzur verici banyo tasarımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Huzur verici modern yatak odaları

Huzur verici modern yatak odaları

modern yatak odası takımları modern yatak odası modelleri odaları oda takımları manzaralı odaları öncelikle kimse sahiplenmesin gökyüzü ve deniz manzaralı yatak odaları benim kızlar:D Tek kelimeyle vuruldum bu model ve dizayna inanılmaz huzur verici bana göre yattığın yerden deniz manzarası ve gökyüzünü seyret:) bak buda fena değilmiş istediğin an gir banyoya hemde keyifli...
  2. Ahşap Banyo Tasarım Modelleri

Ahşap Banyo Tasarım Modelleri

Duravit; şık etkileyici çalışmaları ile yine gündemde. 2011 yılının sıra dışı ve inanılmaz güzellikteki sunumlarından biri PuraVida...Hansgrohe ile iş birliğinin sonucunda çıkmış bir seri Phonix Desing Serisi... Mobideko.Com sizler için inceledi... Ahşap ve Seramik Banyo Bataryalar, seramik, küvet ve mobilya; gelişmiş bir süreklilik oluşturmak için bir araya getirilmiş. Beyazın bu denli...
  3. Çocuklarımıza özel banyo tasarımı

Çocuklarımıza özel banyo tasarımı

çocuklar için banyo Çocuk klozet ve lavabo Banyo denince aklımıza gelmese de artık çocuklarada özel banyo var. Hep söylüyorum, devir değişti çocuklukta değişti. Benim zamanımda kendime ait çok az şeyim vardı. Hep söylerim oyuncağım bile bir taneydi:) Şimdiki çocuklara özel çocuk banyosu bile diyazn edilmiş. Gerçekten çok tatlı. Ebevyn banyosunu çocuk banyosuna mı dönüştürsem acaba?
  4. Doğal ve huzur verici bir ev

Doğal ve huzur verici bir ev

Ahşap ev dekorasyonu Ahşap ev örnekleri ahşap evleri çok seviyorum. Bana huzur ve doğallığı çağrıştırıyolar. Bu evde zaten ahşap ev konseptine uygun olarak çok doğal döşenmiş. Hele o beyaz tüllü sedire hayran kaldım. Ahşap ev dekorasyonuna uygun olarak banyonun zemini taşla döşenmiş.
  5. Kadın yüzleriyle dolu farklı banyo tasarımı

Kadın yüzleriyle dolu farklı banyo tasarımı

Farklı banyo tasarımı Banyo fayans modelleri Banyo dekorasyonunuzda farklılık oluştırmak istiyorsanız bu örnekte olduğu gibi farklı fayns modelleri kullanarak istediğiniz ambiyansı banyonuzda yakalamanız mümkün. Kadın yüzlü banyo fayansları ve çarpıcı hem de oldukça orjinal duruyor.

Sayfayı Paylaş