gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Huzurlu bebek odaları

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

huzur bebek odası Böyle sade,kibar ve huzurlu renklerde bebek odaları yapmak varken neden o cart çingene pembesi,kötü turuncu ve cırtlak sarı gibi renkler odalar için seçilir hiç anlamıyorum.. Ayrıca kız bebekler niye çingene pembesi kıyafetlere boğulur ki,hiç beğenmiyorum..
    Lütfen bebekleriniz için biraz sadelik ve huzur tercih edin ki onlar da renklerin etkisiyle daha mutlu olsunlar:)

2. meyraa

meyraa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    malesef ben bebeğime böyle güzel odalar yapamayacağım onun için çok üzülüyorum :( hepsi birbirinden güzel

3. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0

benim ikizlerim olsun böyle karşılıklı yatırayım onları 1oğlum var birde ikizlerim olsun hayır demem :)Allah'ım herşeyin hayırlısını ver....

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayyy çok güzeller emeğine sağlık

Huzurlu bebek odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek odasını nasıl hazırlarım?

Bebek odasını nasıl hazırlarım?

Bebek odasını nasıl hazırlarım? Doğacak bebeğinizin odasını hazırlamak bir anne-baba için en zevkli iştir. Aylar öncesinden başlayan hazırlıklar, son aylara doğru daha da hızlanır ve bebeğiniz için en iyisinin hangisi olduğuna karar vermek sizin için daha da zor bir hal alır. Oysa bebeğinizin odasını hazırlarken dikkat etmeniz gereken unsurları bilirseniz işiniz biraz daha kolaylaşır....
  2. Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

beşikler en güzel genç odaları en güzel bebek odası takımları bebek beşikleri odaları Bebek bekleyen ailelerin en büyük derdidir bebek odası düşüncesi :D:D o yüzden sizler için yani siz sevgili melekitoşlar için bir kaç örnek toparladım :):) umarım beğenirsiniz :) ve o misler kokulu bebişlerinizi bu odalarda sağlıkla büyütürsünüz :):) güzel farklı tasarımda bebek odaları ve bebek...
  3. Bebek odaları yepyeni

Bebek odaları yepyeni

bebek odaları bebek odalar odalari erkek odaları erkek odası Herşeyin en güzeline layık bebeklerinize bu odalar benden :D
  4. bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

bebek odalarımızın resimlerini paylaşalım

Bebek odası bebek takımları Arkadaşlar doğumlar yaklaşıyor bebek odasını bitiren arkadaşlardan fikir almak adına resimleri bekliyoruzzz

Sayfayı Paylaş