gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sanat hayatının 50. yılında Bursa'da huzurevine yerleşen usta tiyatro oyuncusu Baykal Kent, "İstanbul'dan uzakta, Uludağ'ın eteklerindeyim. Burası çok güzel. İstanbul'da huzur falan yok. Burada mutluluk var, kimsenin dır dırı yok" dedi

Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayırlı ve huzurlu Ramazanlar!

hayırlı ve huzurlu Ramazanlar!

Mübarek Ramazan ayı, çok şereflidir. Bu ayda yapılan, nafile namaz, zikir, sadaka ve bütün nafile ibadetlere verilen sevap, başka aylarda yapılan farzlar gibidir. Bu ayda yapılan bir farz, başka aylarda yapılan yetmiş farz gibidir. Bu ayda bir oruçluya iftar verenin günahları affolur. Cehennemden azat olur. O oruçlunun sevabı kadar, ayrıca buna da sevap verilir. O oruçlunun sevabı hiç azalmaz....
  2. evimin huzuru

evimin huzuru

Evim ve ben Mola'dayız... Bu sabah yağmurla uyandım. Uzun zamandır beklediğim bir güzellikte yağıyordu. Sadece sokakların değil, içimin de temizlendiğini hissettim, ruhuma iyi geldi. Birkaç haftadır alışılmış mekan yazıları yazmakta çok zorlanıyorum. Alışveriş listeleri ile başlayan “yazın balkon keyfi yapın”, “kışın sıcak bir atmosfer yaratın” diye başlayan yazıları ben çook yazdım...
  3. huzurlu ve mutlu bir yaşam evde başlar...

huzurlu ve mutlu bir yaşam evde başlar...

Herkesin ideali huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektir. '100 Sorun 100 Çözüm' adlı çalışma, ev hayatındaki sorunlara çözüm üretiyor. İşte evdeki bazı problemler ve denenmiş çareler. ABD'de 70 profesör tarafından hazırlanan "100 Sorun 100 Çözüm" adlı çalışmada, Feng Şui ustalarından da öğütler alınmış. Özellikle ev ortamının sıkıcılığına çare bulmak isteyen uzmanlar,...
  4. Doğal ve huzur verici bir ev

Doğal ve huzur verici bir ev

Ahşap ev dekorasyonu Ahşap ev örnekleri ahşap evleri çok seviyorum. Bana huzur ve doğallığı çağrıştırıyolar. Bu evde zaten ahşap ev konseptine uygun olarak çok doğal döşenmiş. Hele o beyaz tüllü sedire hayran kaldım. Ahşap ev dekorasyonuna uygun olarak banyonun zemini taşla döşenmiş.

Sayfayı Paylaş