gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hye Jin Han Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hye Jin Han fotoğrafları Hye Jin Han fotoları

Hye Jin Han Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlenilecek hanim

evlenilecek hanim

EVLENİLECEK HANIM Hazreti Ömer zamanında da kadılık yapmış olan meşhur, Kadı Şüreyh'e birgün bir genç gelerek evlenmek istediğini ve fakat evleneceği kadının tahsilli ve şehirli olmasını istediğini bildirerek nasihatta bulunmasını istedi. Kadı Şüreyh, o gence Müslümanın evinin cennet olduğunu ve Hazreti Resûlüllah'ın böyle buyurduğunu naklederek başından geçen evliliği şöyle anlattı:...
  2. Hülagü Han

Hülagü Han

Hülagu ( 23.08.1216)- (08.09.1277) Hulâgû 1217’de doğdu. İran’da hüküm süren İlhanlılar Devleti’nin kurucusudur. Bağdat’ı alarak Abbasi Halifeliği’ni yıkmış olan meşhur Türk-Moğol serdar ve hükümdarıdır. Büyük kardeşi Mengu Han babasının yerine Hakan olmuş ve Hulâgû’yu 1253’te İran’a memur etmişti. “İlhan” Hakana bağlı Eyalet Hanı demektir. Bundan dolayı Hulâgû’ya (İlhan) lakabı verilmiş ve...
  3. Abdülaziz Han

Abdülaziz Han

Osmanlı padişahlarının otuzikincisi ve İslam halifelerinin doksanyedincisi. Saltanatı: 1861-1876 Babası: II. Mahmud Han- Annesi Pertevniyal Sultan Doğumu: 8 Şubat 1830 Vefatı: 4 Haziran 1876 Küçük yaşta din ve fen ilimlerini tahsile başladı. Kısa zamanda Arapça, Farsça ve dini bilgileri çok iyi bir şekilde öğrendi. Ayrıca boş zamanlarını değerlendirerek ata binmek, kılıç kullanma, güreş...
  4. Ev hanımı smileyleri :)

Ev hanımı smileyleri :)

Ev hanımı smiley Çamaşırlar makineye atılacak Sonra asılacak Kuruyunca toplanacak Hepsi ütülenecek Bulaşıklar yıkanıp kurulanacak Evin dört bir yanı süpürülecek Sonra silinecek Kirlenen halılar silinecek Tüm camlar silinecek Arkasından doyasıya uyuyacağım... Olamaz ya yine hafta sonu bitmiş...
  5. Hye Jin Han resimleri

Hye Jin Han resimleri

Hye Jin Han resimleri arıyorum pek güzellerini bulamadım o yüzden size yazdım kızlar.

Sayfayı Paylaş