gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hye Jin Han resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hye Jin Han resimleri arıyorum pek güzellerini bulamadım o yüzden size yazdım kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hye Jin Han resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlenilecek hanim

evlenilecek hanim

EVLENİLECEK HANIM Hazreti Ömer zamanında da kadılık yapmış olan meşhur, Kadı Şüreyh'e birgün bir genç gelerek evlenmek istediğini ve fakat evleneceği kadının tahsilli ve şehirli olmasını istediğini bildirerek nasihatta bulunmasını istedi. Kadı Şüreyh, o gence Müslümanın evinin cennet olduğunu ve Hazreti Resûlüllah'ın böyle buyurduğunu naklederek başından geçen evliliği şöyle anlattı:...
  2. Hülagü Han

Hülagü Han

Hülagu ( 23.08.1216)- (08.09.1277) Hulâgû 1217’de doğdu. İran’da hüküm süren İlhanlılar Devleti’nin kurucusudur. Bağdat’ı alarak Abbasi Halifeliği’ni yıkmış olan meşhur Türk-Moğol serdar ve hükümdarıdır. Büyük kardeşi Mengu Han babasının yerine Hakan olmuş ve Hulâgû’yu 1253’te İran’a memur etmişti. “İlhan” Hakana bağlı Eyalet Hanı demektir. Bundan dolayı Hulâgû’ya (İlhan) lakabı verilmiş ve...
  3. Abdülaziz Han

Abdülaziz Han

Osmanlı padişahlarının otuzikincisi ve İslam halifelerinin doksanyedincisi. Saltanatı: 1861-1876 Babası: II. Mahmud Han- Annesi Pertevniyal Sultan Doğumu: 8 Şubat 1830 Vefatı: 4 Haziran 1876 Küçük yaşta din ve fen ilimlerini tahsile başladı. Kısa zamanda Arapça, Farsça ve dini bilgileri çok iyi bir şekilde öğrendi. Ayrıca boş zamanlarını değerlendirerek ata binmek, kılıç kullanma, güreş...
  4. Hanımın Çiftliği Oyuncullarının resimleri

Hanımın Çiftliği Oyuncullarının resimleri

hanımın çiftliği oyuncularının isimleri hanımın çiftliği oyuncuları isimleri oyuncu dizi oyuncuları oyuncularının adları Orhan Kemal'in ölümsüz eseri ''Hanımın Çiftliği'' adlı dizi yeniden çekiliyor. Gold Yapım ve Faruk Turgut yapımında,güçlü bir kadroyla çekilecek olan dizi, romanın aslına sadık kalınacak. Hanımın Çiftliği dizisinde başrolleri Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal paylaşacak. Kanal...
  5. Hye Jin Han Fotoğrafları

Hye Jin Han Fotoğrafları

Hye Jin Han fotoğrafları Hye Jin Han fotoları

Sayfayı Paylaş