gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hymenoplasty OLMAK İSTİYORUM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ ?=

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hymenoplasty ameliyatı olma hususunda çok kararsızım meleklerim birde fleep yöntemi diye birşey varmış tam olarak bilgi verseniz de bende karar versem olur mu ?=

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hymenoplasty OLMAK İSTİYORUM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ ?= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olmak istiyorum ( yardım )

hamile olmak istiyorum ( yardım )

bunu öğrenmem gerekiyor. şuan test de yapamıyorum... geçtiğimiz mayıs ayının 4 ünde kürtaj oldum. ve aradan aylar geçti... nedense hamile kalamıyorum galba. 1 haftadır aşırı açlık hissim oluyor hatta hissettiğim andan itibaren ellerim titriyor. gözlerim kararıyor. midem de yanma oluyor. ama bugün adet gördüm. bu ne anlama geliyor ki.. birşeyler yazarsanız çok iyi olurr...
  2. Acaba Yardım edebilir misiniz ? (:

Acaba Yardım edebilir misiniz ? (:

Benim bir tane tatlı mı tatlı oyuncu (maşallah :) ) bir kuşum var adı Şeker . :) ama ona mutlu olabileceği bir şeyler yapmak istiyorum . :) Yani bir oyuncak almaktır . Yada başka bi şey ama aklıma fazla bir şey gelmiyor. Yani onu küçük şekerlemeler mutlu eder mi ? örneğin ballı çubuk tu adı sanırım . kafese asılıyo üstünde yemler yapışık balla yapıştırılmış olabilir Yardım eder misiniz ?...
  3. Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

lütfen yardım merhaba arkadaslar sat 18 hazıran yumurtlama gunumde eşimle ilişkiye grdık 1-2 gun sonra mıde bulantısı bas dönmesı bas agrısı gıbı şikayetlerim oldu ama hiç gögüslerimde agrı olmadı bebek sahıbı olmayı cok ıstıyoruz son gunlerde goguslerımde agrı karnımda şişlikler oldu bugun sabah uyandım lavaboya gıttıgımde kırmızı renkte kan gldı ama hiç agrım yoktu kanamam devam edıyo agrım...
  4. aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

selamınhello cümleten.sivilce için zincirlerimi ve inadımı kırdım cildiyeye gittim sol yanağımda küçük küçük sağ yanağımda 2 tane kırmızı birazcık büyük 3-5 de küçük sivilceler var.tohtor bey bana aknetrent virdi 10 mg.içinde 30 tene var ama internetten baktım birde ne göreyim? çoğu kişi o kadar yan etkili ilacı 40 mg filan kullanmış hemde 6 ay! doktor bana hiç bişey demedi böyle bide krem...
  5. GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ?

GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ?

Kızlar selamlar ben evli değilim ve e devlet şifresi alarak baktım 3 bin tl gibi gss borcum olmuş. Ben şimdi bu borcu ödemek zorunda mıyım ? Bir kaç yerde yapılandırma yaparak gss borcum için gelir testi vs yaptırmam gerektiği yazıyor. Tam olarak bilgi alabileceğim bir yer var mı yada bilgisi olan bana yazabilir mi lütfen ? :S

Sayfayı Paylaş