gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hz.Davud Dini

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hz.Davud Dini

Merhaba arkadaşlar Hz.Davud Dini nedir neydi bilen var mı acaba

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hz.Davud Dini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz.Davud

Hz.Davud

Kur'ân-i Kerim'de adi geçen israilogullari peygamberlerinden biri. Yahuda kabilesinden isa (Yasa)'nin sekizinci ogludur. insanoglu yoldan çikip da batakliga düstükçe, yüce Allah, onlara peygamberler göndermistir. Onlar bu peygamberler vasitasiyla uyarilmistir. israilogullarina da peygamberler gönderilmistir. Onlar, umumiyetle bu peygamberlere isyan hatta ihanet etmislerdir. Hz. Musa'nin...
  2. Dini İmzalar

Dini İmzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nil Karaibrahimgil - Duma Duma Dum

Nil Karaibrahimgil - Duma Duma Dum

buldum birini buldum soydum baş ucuma koydum o kimdi bi teselli seni umdum duma dum dudaklarımda bi nefesle aldım onu bi hevesle kandıramam kendimi düpedüz başkası işte aşksızım tatsızım sen yokkende bahtsızım dumma dum duma dumma dum senmişsin yerim yurdum yumdum gözümü yumdum kendimi yanına koydum kim bilir neredeydin seni buldum duma dum bir elinde başka bir elle öbüründe bir kadehle...
  4. Hz.Davud Dini Nedir

Hz.Davud Dini Nedir

Hz.Davud Dini Hz.Davud Dini Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler... Misafirimz "Hz.Davud'un dini nedir?" diye sormuş biz de gerek o misafirimize gerek ise sizlere Hz.Davud hakkında bligiler aktarıyoruz. * Hz.Davud'a İbrâni dilinde Zebûr kitabı geldi. Bu kitap, manzum şekilde olup, eski manzum kitapların en meşhurudur. Zebûr, meşhur dört ilâhi kitapdan biri olup, Tevrât'tan sonra...
  5. Dini Atasözleri

Dini Atasözleri

Dini Atasözleri arıyorum biri yada birileri duysun sesimide bana dini atasözleri yazsın.

Sayfayı Paylaş