gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hz.Hatice Kaç Yaşında Vefat Etmiştir ?

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hz Hatice kaç yaşında vefat etti Peygamberimizin eşi Hz Hatice kaç yaşında vefat etti

Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine Cihan Paygemberi, Peygamberimizin eşi Hz.Hatice'nin kaç yaşında öldüğü sorusunu cevaplıyoruz melekler ...

Peygamber efendimiz 25 yaşında iken 40 yaşında ve dul olan Hz. Hatice ile evlenir. Hz. Hatice 65 yaşında vefat eder.

2. MisafirZero

MisafirZero Forum Okuru

Kaç yaşında öldü demedik kaç yılında öldü dedik ??????

3. Alporopo

Alporopo Forum Okuru

4. zeynep      2005

zeynep 2005 Forum Okuru

556-620 aralarında yaşadı diye biliyorum ( hz. hatice )

Hz.Hatice Kaç Yaşında Vefat Etmiştir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İhsan Devrim Vefat Etti

İhsan Devrim Vefat Etti

Tiyatro ve sinema sanatçımız İhsan Devrim'i kaybettik... allah rahmet eylesin Tiyatro ve sinema sanatçısı, aynı zamanda yazar olan İhsan Devrim, Süper Baba dizisinde Şevket Altuğ'un dedesini oynadığı rolle akıllarımızdaydı. Darüşşafaka'dan 1937 yılında mezun olan Devrim, okul yıllarında ilgi duyup sanat hayatının merkezi yaptığı tiyatroda, İstanbul Şehir Tiyatrosu'nun yaşayan en...
  2. DJ AŞIK vefat etmiştir

DJ AŞIK vefat etmiştir

dj aşık Sitemizin üyelerinden dj aşık 24 ocak pazar günü girmiş olduğu kalp ameliyatında vefat etmiştir.Kocaeli yüzüncüyıl hastanesinde kalp hastası olan ancak ameliyatı başarılı geçemeyen arkadaşımız YAĞMUR KAYA(dj aşık)hayatını kaybetmiştir. Başımız sağolsun diyorum. Allah rahmet eylesin ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı diliyorum.Allah sabır versin.:(...
  3. peygamberimiz in eşi hatice kaç yaşında vefat etti

peygamberimiz in eşi hatice kaç yaşında vefat etti

peygamberimiz in eşi hatice kaç yaşında vefat etti ? arkadaşlar bu sorumun cevabını bekliyorum sizden
  4. Meral Okay vefat etti

Meral Okay vefat etti

meral okay vefat etti, hayatını kaybetti Senarist ve oyuncu Meral Okay vefat etti. Türk televizyon tarihinin en önemli isimlerinden olan Meral Okay'ın vefat ettiğini öğrenmiş bulunuyoruz. Ünlü senarist ve oyuncu Meral Okay'ın, sevenleri ve yakınlarının başı sağolsun. Mekanı cennet olsun.
  5. Müslüm Gürses Vefat Etti!

Müslüm Gürses Vefat Etti!

Bu konu; Müslüm Gürses Vefat Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta içinde arabesk müziğin babası Müslüm Gürses'in öldüğü haberleriyle çalkalanmıştı medya dünyası. Kısa bir süre sonra da Müslüm Baba'nın henüz beyin ölümünün gerçekleşmediğini, yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü öğrendik. Ancak babanın yorgun kalbi daha fazla dayanamadı ve bugün gündüz...

Sayfayı Paylaş