gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hz İlyas İle İlgili Ayeti Kerimeler

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hz İlyas İle İlgili Ayetleri Hz İlyas İle İlgili Ayeti Kerimeler
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda bir misafirimizin isteği üzerine ve sizlerinde bilgi edinmesi açısından Hz İlyas İle İlgili Ayeti Kerimeler hakkında bilgiler sunuyoruz.

Kuranı Kerimde geçen İlyas as ile ilgili ayetler,ilyas as hakkında ayetler.

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

Zekeriya'yı, Yahya'yı, İsa'yı ve İlyas'ı da (hidayete eriştirdik.) Onların hepsi salihlerdendir.

(EN'AM SURESİ / 85)

Gerçekten İlyas da, gönderilmiş (peygamber)lerdendi.

(SAFFAT SURESİ / 123)

İlyas'a selam olsun.

(SAFFAT SURESİ / 130 )

Hz İlyas İle İlgili Ayeti Kerimeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ramazan ayı ile ilgili ayeti kerimeler

ramazan ayı ile ilgili ayeti kerimeler

ramazan ayı ayetleri ramazan ayeti ayı ile ilgili bilgiler Kuran, ayetler, oruç, ramazan ayı ile ilgili merak edilenlen burda.. kuranı kerimde hangi surede kaçıncı ayette geçen oruçla ilgili yerleri buldum sizlerle paylaşmak istedim yazımıza buyrun. AYETİ KERİMELER:: - Ey îman edenler! Sizden önceki (ümmet)lere yazıldığı gibi, sizin üzerinize de oruç tutmak yazıldı (farz kılındı). Olur...
  2. Hz Harun İle İlgili Ayetler

Hz Harun İle İlgili Ayetler

Hz Harun İle İlgili Ayetler Selam arkadaşlar, Hz Harun İle İlgili Ayetler arıyorum ben sizin sitenizde bulamadım, şayet varsa bana Hz Harun İle İlgili Ayetler hakkında bilgi veriniz.
  3. Hz İlyas İle İlgili Ayetler

Hz İlyas İle İlgili Ayetler

Hz İlyas İle İlgili Ayetler - Selam arkadaşlar bana aCİLEN Hz İlyas İle İlgili Ayetleri paylaşırsanız sevinirim.
  4. Selam İle İlgili Ayetler

Selam İle İlgili Ayetler

Selam İle İlgili Ayetler nelerdir? Kızlar selam olsun hepinize diyor ve selam ile ilgili ayetler istiyorum sizden
  5. Selam İle İlgili Ayeti Kerimeler

Selam İle İlgili Ayeti Kerimeler

Selam ile ilgili Ayetler Selam İle İlgili Ayeti Kerimeler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda selam ile ilgili ayeti kerimeler hakknıda bilgiler sunuyoruz sizlere ve istekte bulunan tüm misafirlerimize. Kuranı Kerimde Geçen Selam İle İlgili Ayetler *Siz bir selam ile selamlandığınız zaman, siz de ondan daha güzeliyle karşılık verin veya verilen selamı aynen iade edin. Şüphesiz...

Sayfayı Paylaş