gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Hz. İsa'nın Kefeni

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hz. İsa'nın Kefeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüSLü KeFeN...

SüSLü KeFeN...

Hacı adaylarının Mekke ve Medine'de giydikleri ihram, kefendir. Hacca giden hem tövbe eder hem ibadetlerini artırır hem de ihram giyerek "İşte ben öldüm kefenimi giydim." der. Hayalen nereden geliyor nereye gidiyor onları düşünür. Ölmek ruhla bedenin birbirinden ayrılmasıdır. Ölen bedendir, ruh ölmez. Ruh dünya hayatından ahiret hayatına geçer, hayatı devam eder. Bâki olan...
  2. Hz. İsa'nın tebliğ ettiği fakat daha sonraları tahrif edilen din.

Hz. İsa'nın tebliğ ettiği fakat daha sonraları tahrif edilen din.

Günümüzde dünyanın her tarafından mensubu bulunan ve dünya nüfusunun l/5'inin dini olan Hrıstiyanlık, Filistin bölgesinde doğmuş evrensel bir dindir. Bir milyar civarında mensubu vardır. Menşei itibariyle vahye dayanan ve kutsal kitabı olan, özde tek tanrılı olmakla beraber, sonradan teslis inancına dönüştürülmüş bir dindir. Bu dinde ayrıca peygamber, melek, âhiret kader gibi dini kavramlar...
  3. Kefen

Kefen

Birgün gözlerin dalacak derinlere... Belkide aklına ben geleceğim... Beraber yaşadığımız güzel günleri düşüneceksin ....Birde herşey mazimizi anlatacak sana, unutamadığını anlayacaksın... Yanıma gelmeyi düşünebilirsin bir buket gülle... Gideceksin çiçekçiye.alacaksın en sevdiğim gülleri.... Geldiğin zaman kapım kalabalık olacak. Düğünüm olduğunu düşünüp kahrolacaksın Ansızın karşına gözü...
  4. GELiNLiK KEFENiM

GELiNLiK KEFENiM

Bir Gün Gözlerin Dalacak Derinlere Belkide Aklina Ben Gelecegim Beraber Yasadigimiz Güzel Günleri Düsüneceksin Birden Hersey Mazimizi Anlatacak Sana Unutamadigini Anlayacaksin... Yanima Gelmeyi Düsünebilirsin Bir Buket GüLLe Gideceksin Ciçekçiye Alacaksin En Sevdigim GüLLeri GeLdigin Zaman Kapim Kalabalik OLacak. Dügünüm OLdugunu Düsünüp Kahrolacaksin Ansizin Karsina Gözü Aglamakli Anam...
  5. Hz İsa'nın Mucizeleri Nelerdir ?

Hz İsa'nın Mucizeleri Nelerdir ?

Hazreti İsa'nının mucizeleri nelerdir ? Nihat hatipoğlunun proğramında tam dinleyemedim malum sahur zamanıydı. Bana bu konuyla alakalı net ve yorumsuz bilgileri verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş