gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hz. Muhammed ile ilgili ilahi sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hz. Muhammed ile ilgili ilahi sözleri Merhaba bayanlar sizden Hz. Muhammed ile ilgili ilahi sözlerini biliyorsanız banada yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sultanım

tut elimden kaldır beni
    aşkın ile yandır beni
    haber gönder aldır beni
    nerde ferman ey sultanım

yol yürürüm yollar çamur
    ha dolu yağmış ha yağmur
    sana varmak bana onur
    nerde ferman ey sultanım

yollarımı sana getir
    her sonucu sende bitir
    yiteceksem sende yitir
    derde dermen ey sultanım

yola düştüm yolda kaldım
    dile düştüm harda kaldım
    dile düştüm darda kaldım
    dle ferman ey sultanım

Hz. Muhammed ile ilgili ilahi sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz Harun İle İlgili Ayetler

Hz Harun İle İlgili Ayetler

Hz Harun İle İlgili Ayetler Selam arkadaşlar, Hz Harun İle İlgili Ayetler arıyorum ben sizin sitenizde bulamadım, şayet varsa bana Hz Harun İle İlgili Ayetler hakkında bilgi veriniz.
  2. Hz İlyas İle İlgili Ayetler

Hz İlyas İle İlgili Ayetler

Hz İlyas İle İlgili Ayetler - Selam arkadaşlar bana aCİLEN Hz İlyas İle İlgili Ayetleri paylaşırsanız sevinirim.
  3. Hz. Muhammed'le ilgili ilahi sözleri

Hz. Muhammed'le ilgili ilahi sözleri

Hz. Muhammed ile ilgili ilahi sözleri Hz. Muhammed ilahi sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Hz. Muhammed ile ilgili ilahi sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz Kur'anın Hadimleri Biz Kur’an'ın hadimleri Pür imanlı ve zindeyiz Biz bu yoldan dönmeyiz asla Peygamberin izindeyiz İslamın nurlu gür sesi Kaldırdı zülmet-i ye’si...
  4. Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili en güzel sözleri

Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili en güzel sözleri

Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili sözleri hoşgörü hakkında sözleri İnsan Hoşgörüsü ile ilgili sözler Hoşgörü olayında en tanındık isimlerin başında geliyor Hazreti Mevlana sevgili melekler, Ne olursan ol yine gel sözü en bilindik hoşgörü sözlerinin başında gelir. Peki daha başka hangi sözleri söylemiştir Mevlana hoşgörüyle alakalı diye soracak olursanız. O sözlerin tamamına ( yani belki daha...
  5. Hz isa ile hz muhammed arasında peygamber varmıdır?

Hz isa ile hz muhammed arasında peygamber varmıdır?

Hazret-i İsa ile Peygamber efendimiz arasında Peygamber gelmiş midir? CEVAP Hazret-i Âdem’den beri birçok Peygamber geldiği kitaplarda yazılıdır. Bunlardan bin senede bir gelene Resul denir. Her asırda en az bir Peygamber gelerek, Resullerin bildirdiği dinleri kuvvetlendirmişlerdir. Resullere tâbi olan bu Peygamberlere Nebi denir. Hazret-i İsa’dan sonra da nebiler gelmiştir. Mesela Hazret-i...

Sayfayı Paylaş