gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hz.Yuşa A.S Kabri..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yuşa hazretleri yuşa as hz kabri hz hzyuşa

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hz.Yuşa A.S Kabri..

emeğine sağlık

Hz.Yuşa A.S Kabri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üzeyir (a.s.)

Üzeyir (a.s.)

Üzeyr Aleyhisselamı görmek tabiat (doğa) bilimlerine vakıf olmaya, ilimde ilerlemeye yahut reisliğe (yöneticiliğe) delalet eder.
  2. Davud (a.s.)

Davud (a.s.)

Sanat ve beceriye, kendi elinin emeğini yemeye, Adil yargıca yahut kimseye, Harp araç ve gereçlerine, Salih ameller işleyerek iyilerden olmaya delalet eder.Rüyada Davud (A.S.) gören kimse, kuvvet ve otorite sahibi olur ve hatali bir iste bulunup sonradan pisman olarak takvayi tercih eder. Bazilan, bir kimse rüyada Davud (A.S.) görse, o kimse o sehirde adaletli bir devlet adami yahut faziletli...
  3. Yunus (a.s.)

Yunus (a.s.)

Bir işte acale etmeye, bununu sonucu üzüntü ve sıkıntıya düşmeye, nihayet bundan kurtulup iyi bir hayat yaşamaya, Onu görmek çabuk gücenip tez razı olmaya dellet eder.Rüyada Yunus (A.S.)' i gören sahis bir iste acelellk eder ve bundan dolayi hapse, üzüntü ve kedere düser. Sonra onlardan kurtarir. Eceli gelinceye kadar da iyi bir hayat sürer. Yunus (A.S.)'i gören çabucak kizar ve çabucak razi olur.
  4. Haluk Levent - Hz.Yuşa Tepesi

Haluk Levent - Hz.Yuşa Tepesi

Hazreti yuşa tepesinden akşam güneş batarken baktım onyedi metre bir peygamber bir de yorgun çınarlar dostum birden sen geldin aklıma düşlerimi sattım rüzgara ne kalırsa kalsın yarına sessizlik yıkıldı üztüme ne günümde ne gecemde zehir oldu sancımsın yalnızlığımın döngüsünde açtım kollarımı çıplak dedin kaçtım yollarındsan korkak dedin yaktım ah mevsimleri senin için derinden mezarımı...
  5. peygamber efendimiz (s.a.v )'in kabri

peygamber efendimiz (s.a.v )'in kabri

peygamber efendimizin mezarı video peygamberimizin kabrinin bulunduğu şehir peygamber efendimizin kabri video peygamberimizin mezarı hz muhammed in kabrinin bulunduğu şehir İnternet üzerinde peygamber efendimizin kabrinin resmi diye dolanan resimlerin hepsi sahtedir. Böyle resimlere inanmayın. Efendimizin kabrinin hertarafı kapalıdır, kapısı penceresi yoktur. Etrafı duvarlarla çevrilidir ve...

Sayfayı Paylaş