gebe
  1. NBeal

NBeal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

I am the new girl

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında NBeal tarafından paylaşıldı.

I am the new girl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben efsaneyim: I Am Legend

ben efsaneyim: I Am Legend

Yönetmen : Francis Lawrence Oyuncular Will Smith (Neville) , Salli Richardson (Ginny Neville) , Thomas J. Pilutik (Vampir) , Alice Braga (Anna) , Paradox Pollack (Alpha Guard) , Charlie Tahan (Ethan) “Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”. Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o...
  2. The Twilight New Moon Alacakaranlık Efsanesi

The Twilight New Moon Alacakaranlık Efsanesi

arkadaşlar uzun zamandır vizyona giren flim new moon alacakaranlık serisinin yeni ay flimi hakında ki yorumlarınızı bekliyorum özelikle Twilight hayranlarının yorumlarını bekliyorum:)izlemeyen meleklerimede tavsiye ediyorum:) Tür: Romantik / Gerilim / Fantastik Gösterim Tarihi: 20 Kasım 2009 Yönetmen: Chris Weitz Senaryo: Melissa Rosenberg , Stephenie Meyer (Kitap)...
  3. Britney Spears - Brave New Girl

Britney Spears - Brave New Girl

She's gonna pack her bags Çanta$ini hazirlayacak She's gonna find her way Kendi yolunu bulacak She's gonna get right out of this Doğru $eyi bulduğundan emin olacak She don't want New York O New York'u i$temiyor She don't want L.A. O L.A.'yi i$temiyor She's gonna find that special kiss O özel bir öpücük bulacak She don't want no sleep Uyumak i$temiyor She don't want no high Yük$elmek...
  4. N.E.R.D. - Am I High

N.E.R.D. - Am I High

(La la la la la la la La la la la la la la) Listen Hey! [Verse 1] Didn't you know I can help or hurt you? So, there's no reason to lie I bet you let those other niggas jerk you And convince you that they are fly I never said I was an angel Said, "But I ain't like those other guys"...listen You're convinced our experience re-arranged you Well maybe you should...
  5. Atesle Oynayan Kiz ( The Girl Who Played With Fire )

Atesle Oynayan Kiz ( The Girl Who Played With Fire )

incir reçeli filmindeki melek dövmesi incir reçeli melek dövmesi reçelindeki kızın reçelindeki dövme Gizem ve aksiyon, Stieg Larsson'un Millenium dizisinden uyarlanan Ejderha Dövmeli Kız filminin devamında da sürüyor. Türkçe'ye aynı adla kazandırılan ikinci kitabın sinema uyarlamasında Noomi Rapace, ilk filmdeki gibi yine asosyal, saldırgan, gizemli, dövmeli hacker Lisbeth Salander'i...

Sayfayı Paylaş