gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

I.cemre ne zaman düşer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

20 Subat 2012 takvimlerde yazıyo inanmayan baksınnn n:):):):)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

I.cemre ne zaman düşer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşen ne yapmalı? Sual: Bilip bilmeden çok söz söylüyor, doğru yanlış çok iş yapıyoruz Farkında olmadan küfre düşmüşsek ne yapmamız lazımdır? CEVAP İslam âlimleri buyuruyor ki: Her Müslümanın Allahü teâlânın emirlerine uyması, yasak ettiği şeylerden kaçması gerekir İbadetleri yapmaya, haramlardan sakınmaya önem vermeyenin imanı gider, kâfir olur Kâfir olarak ölen kimse, ahirette sonsuz...
  2. Bebeğin göbek bağı ne zaman düşer?

Bebeğin göbek bağı ne zaman düşer?

selam millet Bebeğin göbek bağı ne zaman düşer acaba bana bu konuda bilgi verecek arkadaşlarıma şimdiden tşkler
  3. normal doğumda dikiş ne zaman düşer ve ilişki ne zaman olabilir

normal doğumda dikiş ne zaman düşer ve ilişki ne zaman olabilir

ben normal doğum yaptım 25gün oldu zorlandığım için iç dikişlerim biraz fazla ve dış tada yedi sekiz dikişlerim var sorum şu ne zaman düşer dikişler ve ilişki ne kadar sonra olmalı vede sprail taktırmayi düşünüyorum ne zaman takılır ve zor bi işlemmidir acı verirmi takılırken ve güvenli mi korunma için?
  4. Karda Düşerseniz Ne Yapmalısınız?

Karda Düşerseniz Ne Yapmalısınız?

karda kayıp düşenler, karda düşenler, karda yürümek Sevgili melekler, kar tüm ülkeyi etkisi altına aldı. Meteorolojiden gelen bilgilere göre bu hafta kar düşmeyen il kalmayacakmış. Hal böyle olunca her kış tvde izlediğimiz karda düşme görüntülerine de yenileri ekleniyor. Kahkahalarla güldüğümüz ancak aslında son derece tehlikeli olan karda düşme olaylarında nasıl davranmamız gerektiği...
  5. Kan şekeri neden düşer?

Kan şekeri neden düşer?

Kan şekeri düşüklüğü, diğer adı Hipoglisemi olan hastalık, kandaki glukoz düzeyinin 50mg/dl'nin altına düşmesi ile hipoglisemi belirtileri ortaya çıkmasına neden olur. Vücudumuzda midenin arka kısmında pankreas adında bir bez bulunur. Bu bez kan şekerini düzenleyen hormonlar salgılar. Bu hormonların biri insülindir. 1920'lerde insülin bulunana kadar, çeşitli diyet önerileri ile kan şekerinin...

Sayfayı Paylaş