gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

i ley ye

Konu, 'Karikatürler' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: i ley ye
    konu çokkk alakasız yerde olduğu için ilgili bölüme taşıyorum:D

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: i ley ye

adam sapık heralde tozutmuş.emeğine sağlık canım.

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: i ley ye

heheheeee...:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

i ley ye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TÜrkİye'nİn Yenİ "İyİ Nİyet ElÇİlerİ"

TÜrkİye'nİn Yenİ "İyİ Nİyet ElÇİlerİ"

Tiyatro ve sinema sanatçıları Yıldız Kenter ve Müjdat Gezen ile Yazar Ayşe Kulin, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Türkiye Temsilciliği ve UNICEF Milli Komitesi'nin ortak kararıyla ''İyi Niyet Elçiliği'' görevine getirildiler.
  2. Zülfü Livaneli - Leylim Ley

Zülfü Livaneli - Leylim Ley

Döndüm daldan kopan kuru yaprağa leylim ley Seher yeli dağıt beni kır beni, leylim ley Götür tozlarımı buradan uzağa, leylim ley Yarı çıplak ayağına sür beni, leylim ley, Leylim ley, leylim ley Ayın şavkı vurur sazım üstüne, leylim ley Söz söyleyen yoktur sözüm üstüne, leylim ley Geley hilal kaşlım dizim üstüne, leylim ley Ay bir yandan sen bir yandan sar beni. leylim ley, Leylim ley, leylim...
  3. Yıldız Tilbe - Le Ley

Yıldız Tilbe - Le Ley

Bazen aklım başımda olmuyor ayrılmak istiyorum Çekip gitsem bile gittiğim yerde rahat olamıyorum Sanki hiç kimsem yokmuş gibi ağlıyorum Biraz konuşup dağıtsamda çok sıkılıyorum Ya arasan ya da gelip alsan diyorum Bir daha küsüp gitmek yok bu son söz veriyorum Bu son söz.. Mis gibi yıkanacağım Kokuları sıkacağım Bir peri gibi karşında sallanacağım (Dayanamayacaksın biliyomusun) Le Ley Le Ley...
  4. En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni, En Güzel sözler, İyi sözler arayan tüm arkadaşlarımız için ve tabi ki siz sevgili melek'lerimiz için de bu yazımızda en iyi sözleri sizlerle paylaşıyor ve bu iyi sözler en yenileri diyoruz :) -Bütün derdim, kelimelerle benim.. -Dinlemeyi ögren. Bazi firsatlar kapiyi hafif tiklatir.. -Gömlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider. -Her zaman...
  5. Gürbey İleri Yeni Proje İçin Hazırlanıyor

Gürbey İleri Yeni Proje İçin Hazırlanıyor

gürbey ileri gürbey ileri haberleri muhteşem yüzyıl şehzade mehmet Sevgili melekler, geçen sezonda Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Mehmet rolüyle izlediğimiz ve dizinin finali öncesi zehirlenerek ölen Şehzade Mehmet rolünün bitmesiyle diziden ayrılan Gürbey İleri yeni proje için kolları sıvamış. Tatlı bir telaşa düşen genç oyuncu, önceki gün bir arkadaşıyla gezintiye çıktığı Bebek sahilinde...

Sayfayı Paylaş