gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

**ı love you**

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

SENi SEViYORUM ! Sadece kim oldugun degil, sen oldugun icin ve seninle beraberken kim oldugumu, benligimi anladigim icin.

SENi SEViYORUM !
    Sadece kendine yaptiklarin icin degil,
    bana kattigin güzellikler icin.

SENi SEViYORUM !
    icimdeki cocugu, sakli kalmis beni yeryüzüne
    cikardigin ve sana ihtiyacim oldugu her an tüm
    duyarliliginla yani basimda oldugun icin.

SENi SEViYORUM !
    Elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman,
    üzüntülerimi alip, onlarin yerine simdiye kadar
    hic kimsenin basaramadigi o sicakligi, o ictenlik
    isigini bana duyurmayi basardigin icin.

SENi SEViYORUM !
    Hayatimi kutsal bir sevgi tapinagina cevirdigin
    ve her günümü yasam senligine, unutulmayan
    siirlere dönüstürdügün icin.

SENi SEViYORUM !
    cünkü, sen, simdiye kadar hic basaramadigim seyleri,
    kendimle dost ve barisik olmayi ve hic bir zaman
    tadamadigim kadar mutlu olmami sagliyorsun.
    ve bütün bunlari yalnizca sözlerinle, dokunusunla
    yada isaretle degil, kendin olmakla yapiyorsun..

**ALINTI**
    tatliaskim

**ı love you** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. I Love You...

I Love You...

i love you ı love you
  2. I love you avatarları

I love you avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. rihanna-hate that ı love you

rihanna-hate that ı love you

Rihanna:] As much as I love you As much as I need you And I cant stand you Must everything you do make me wanna smile Can I not like you for awhile? (No...) [Ne-Yo:] You wont let me You upset me girl And then you kiss my lips All of a sudden I forgive (that I was upset) can't remember what you did [Rihanna:] But I hate... You know exactly what to do so that I cant stay mad at you for too...
  4. I Love You Gifleri

I Love You Gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. ı love you

ı love you

siz sevgi nedir bilirmisiniz bunlarıda beğeneceğinize eminim BIR AVUCTU ARADIGIM, YUREGIMI KOYACAGIM, BIR CIFT GOZDU, GOZUMDEN SAKINACAGIM BAKMAYA KIYAMAYACAGIM. NE SAIRLEIN MISRALARINDA NEDE PICASSONUN MONALISASINDA. ¦ YURUYORUM YINE SOKAKLARDA, YAGMUR YAGIYOR SACLARIMA, SUZULUP KARISIYOR GOZ YASLARIMA, DAYANAMIYORUM YOKLUGUNA, GEL GOTUR BENI UZAKLARA. ¦ AKLIMDAYDIN GUN GECEYE...

Sayfayı Paylaş