gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ı m gay

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

geyim bi cozum lazim

ı m gay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. C A N I M S I N

C A N I M S I N

C A N I M S I N... Canımda can canımda canansın Gözümdeki ışıltı yüreğimdeki SEVDAMSIN Solmayacak çiçeğim bitmeyecek AŞKIMSIN Birtanem cünkü sen benim CANIMSIN Uzaklardaki sızımda olsan Dudaklardaki sözümde olsan Gözümdem dökmediğim yaşımda olsan Sen BENİMSİN sen CANIMSIN Tutamadığım ışıkta olsan Uzağimdaki yakında olsan Baharımda kışımda olsan Sen benim...
  2. gayda

gayda

Rüyasinda gayda görmek maiyetinde bulunanlara sözünün geçecegine; gayda çaldigini görmek, islerinin düzgün ve yolunda olduguna delalet eder.
  3. V a r m ı s ı n !

V a r m ı s ı n !

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gayda

Gayda

gayda Tulum ve kamış borulardan oluşan, ince sesli soluklu bir çalgı İskoçların ulusal çalgısı olup, bir zamanlar Avrupa' da da çok yaygındı.
  5. © işareti nasıl yapılır bilen var m ı

© işareti nasıl yapılır bilen var m ı

Kızlar © işareti nasıl yapılır cümlesini bile başka yerden kopyaladım. Merak ettiğim şu © işareti nasıl yapılır bir kısa yolu vs var mı ?

Sayfayı Paylaş