gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

IBM'in Yazılım Zirvesi

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

BU yıl 13’üncüsü düzenlenen IBM’in ’Değişim Açlığı’ konulu yazılım zirvesinde geleceğin iş yapma şekilleri hakkında ipuçları verildi. Zirveden konuşan IBM Türk Genel Müdürü Eray Yüksek, küresel ekonomide değişimin önemine dikkat çekerek, "IBM’in global olarak 1200 CEO’yla gerçekleştirdiği araştırmaya göre firmalar değişimin ve sürdürülebilir başarıyı yakalamak için kendilerini sürekli olarak yenilemeleri gerektiğinin farkındalar" dedi. Eray Yüksek, küresel iş dünyasının değişime direnmenin değil, onu doğru yönetebilmenin başarıyı getireceğinde fikir birliğine vardığını söyledi. Zirveye katılan konuşmacılar, küresel anlamda başarılı olmak için sadece değişime ayak uydurmanın yetmeyeceğini, değişimin şekillendirilmesi ve ona liderlik edilmesi gerektiği görüşünde birleştiler. Hurriyet.com

IBM'in Yazılım Zirvesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİ Zİrvesİ

Sevgİ Zİrvesİ

SEVGİ ZİRVESİ Özlüyor seni kainat Gökte güneş,ay,yıldız Ve yerde herşey Bir çırpıda aştığın çöl Sana zırh olan mağara Kalpler özlüyor seni Ben ise özleminle açan bir çiçek olamadım Senin değmeni bekleyen,bir kum tanesi olamadım Şefkatle sevdiğin Ve bütün sevgini verdiğin Onca yetimin sevgisinden ben tadamadım Savaş meydanlarında Gözlerin dolaşırken şehitleri İçe düşen bir ahh...
  2. Kişisel Gelişim Zirvesi '08

Kişisel Gelişim Zirvesi '08

III. Kişisel Gelişim Zirvesinin amaç ve hedefleri; katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek, aynı zamanda bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırarak, iş hayatında başarılı olmalarını sağlamaktır. Zirvede katılımcıları bekleyen fırsatlar ve kazanımları şunlardır: • Kişisel gelişimle ilgili yenilikleri öğrenmek ve becerilerini artırmak, •...
  3. Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve bazı milletvekilleri ile bir araya geldi. Edinilen bilgiye göre,Başbakan Erdoğan,İstanbul dönüşü Başbakanlık Resmi Konutu'na geçerek Bakan Çiçek ve Partisi'nin hukukçu milletvekilleriyle AK Parti hakkındaki kapatma davası ile ilgili Anayasa Mahkemesine sunulacak esas hakkındaki...
  4. Gazze zirvesi sona erdi

Gazze zirvesi sona erdi

Gazze için dünya liderler Mısır'da bir araya geldi. Zirveden Gazze için işbirliği kararı çıktı. Öncelik insani yardımlarda! Dünya liderlerini Mısır ve Fransa'nın eşbaşkanlığında Şarm El Şeyh'te bir araya getiren Gazze konulu zirve sona erdi. Zirvede öncelik İsrail'in tepkilere rağmen kapattığı insani yardım koridorunda! İşte zirvede konuşulanlar; Türkiye'den Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün...
  5. İstanbul'da gizli Çeçen zirvesi

İstanbul'da gizli Çeçen zirvesi

Ülkesindeki Çeçenler'i korumak isteyen Fransızlar üç Çeçen cinayetini araştırmak için gizlice geldi. İstanbul'da işlenen gizemli Çeçen cinayetleri, sadece Türk güvenlik birimlerini değil Fransız istihbaratını da alarma geçirdi. Geçtiğimiz günlerde on kişilik bir Fransız heyeti Çeçen cinayetleriyle ilgili bilgi almak üzere gizlice Türkiye'ye...

Sayfayı Paylaş