gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Ibo, avşar’a evet dedirtti

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Bu ikiliden güzel bir film çıkar diye düşünüyorum hadi hayırlısı:)

YILLAR ÖNCE HÜLYA AVŞAR’LA BİRLİKTE “MAVİ MAVİ” FİLMİNİ ÇEKEN ÜNLÜ SANATÇI İBRAHİM TATLISES, YENİ FİLMİNDE ÜNLÜ SANATÇIYLA BİR KEZ DAHA KAMERA KARŞISINA GEÇECEK

Geçtiğimiz günlerde Avşar’la konuşmadan birlikte film çekeceklerini söyleyen İbrahim Tatlıses, Avşar’ın “Benim haberim yok, henüz bana teklif ve senaryo gelmedi” açıklamasıyla beklemediği bir cevapla karşılaşmıştı.

Önceki akşam Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de sahneye çıkan sanatçı, Hülya Avşar’ı telefonla arayarak proje için onay aldığını açıkladı. “Hülya Hanım’la telefonda görüştüm. Dizi ya da sinema fark etmez, sadece iyi bir proje olursa benimle birlikte yer alabileceğini söyledi” diye konuşan İbrahim Tatlıses, “Eğer sinema projemiz gerçekleşirse, gişedeki hasılatımız şimdiden belli demektir. Hikayemiz de güzel olursa bu filmin tadına varılmaz” dedi.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bencede guzel olur,insda olur

3. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olur gerçekten hayırlısı olsun

Ibo, avşar’a evet dedirtti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evet Hayir

Evet Hayir

Arkadaşlar, Önce sizden önceki mesaja evet ya da hayır diye cevap yazılır ve sen bir soru yöneltirsin. Oyun bu hadi başlayalım... Bugün hava güzel demi???
  2. EvetLeriM YaLaN

EvetLeriM YaLaN

EvetLeriM YaLaN..!
  3. Ibo şov'da skandal

Ibo şov'da skandal

YILDIZ TİLBE'NİN KONUK OLDUĞU İBO ŞOV'DA SKANDAL YAŞANDI. Dün akşam canlı yayınla ekrana gelen 'İbo Şov' programına Yıldız Tilbe konuk olmuştu. Kavga, Yıldız Tilbe’nin “Kandıramazsın Beni” adlı şarkısını söylerken Tatlıses’in şarkıyı yarıda kesmek istemesiyle başladı. Buna rağmen Tilbe şarkısını tamamladı. Ardından reklamlar yayına girdi. Reklamların ardından Tatlıses, konuğu Yıldız...
  4. Aşiğim Evet!

Aşiğim Evet!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. evet hamileyim..

evet hamileyim..

4 haftalık hamile olduğumu öğrendim..sevinmekle sevinmemek arası bi sey oldu acıkcası..düşük riski tasıyorum istirahatteyim..pazartesi tekrar kontrolüm var..kafam cok karısık..

Sayfayı Paylaş