gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İbo Show yayından kaldırıldı

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe'ye "Seni pez...nklerin elinden kurtardım" diyen İbrahim Tatlıses, atv yönetiminin hışmına uğradı. [​IMG] Canlı yayında Yıldız Tilbe'ye "Seni pez...nklerin elinden kurtardım" diyen İbrahim Tatlıses, atv yönetiminin hışmına uğradı. atv yönetimi az önce aldığı kararla İbo Show'u yayından kaldırdı.
    Medyatava adlı internet sitesinin haberine göre, İbo Show'un pazar günü yayınlanan bölümünde canlı yayında konuğu Yıldız Tilbe'yle kavga eden İbrahim Tatlıses'in programı yayından kaldırıldı.

Tatlıses, canlı yayında konuğuna "Seni pez...nklerin elinden kurtardım" açıklaması yapmış, daha sonra geri adım atmak yerine Yıldız Tilbe'nin isteklerini açıklayarak tartışmayı alevlendirmişti.

Tüm bu gelişmelerden rahatsız olan atv yönetimi, İbrahim Tatlıses'le anlaşarak programın yayınına son verdi.

atv'nin İbo Show'u kaldırdığının duyulması üzerine İbrahim Tatlıses hemen bir açıklama yaptı. Tatlıses; "atv ile görüşüp İbo Show'u bitiriyorum" dedi.

İbo Show izleyicilerine saygılarımı iletiyorum. 3 gündür gördüğüm eziyet ve hakaret karşısında çok yorulduğumu hissettim.

Yıldız Tilbe'nin nankörlüğü ve yalan yanlış konuşmaları karşısında, bende yalan söylemeyeceğime göre ATV yönetimi ile konuşup İBO SHOW'u bitiriyorum.

Üzgünüm, ama durum bu! 50 tane İbo Show çalışanının vebalinin hesabını 3 gündür zavallı kadını oynayan Yıldız Tilbe versin.
    atv'den yapılan açıklamada ise şöyle denildi:

"İbrahim Tatlıses uzun zamandır “İbo Show” programına konuk davet etmekte sıkıntılar yaşıyordu. Biz bu konuda, atv yönetimi olarak, kendisine destek olmak için çabaladık fakat; bu durum artık sürdürülmesi zor bir hal aldı. Yıldız Tilbe örneğinde olduğu gibi, ne yazık ki artık davet üzerine programa konuk olma sistemi pek yürümüyor. Bu İbrahim Tatlıses'i rahatsız etti ve istemediğimiz sonuçlar yaşandı. Ekran başında tatsız olayların yaşanmaması için, Sn. İbrahim Tatlıses'den de bu yönde bir talep gelmesi üzerine “İbo Show”u bitirmek zorunda kaldık."

2. aglama_sevdigim

aglama_sevdigim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İbo Show yayından kaldırıldı
    ohh iyi olmus...:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çok doğru bir karar...Zaten bu adamı niye televizyona çıkartıyorlar anlamış değilim

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ben olaya farklı bakmak istiyorum, nihayetinde Yıldız tilbeninde yaptığı çok ayıp, tamam proğrama çıkıyorsun bi ton şey aldırıyorsun buraya kadar tamam senin hakkın. Ama seni bir yerden alıp bir yere getirmiş ibo için söylenecek şeyleri söylemedin, yani kötü konuştun. Gerçi ibo'da bir acayiplik abidesi...sütten çıkmış ak kaşık ta değil :) Adam canlı yayında milyonların önünde sövebiliyor...
    Sesin iyi ama konuşmayı bilmiyorsun be ibo :dil:

İbo Show yayından kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Kızlar Yayından Kaldırıldı

Altın Kızlar Yayından Kaldırıldı

Kadro çok iyiydi büyük ümitlerle başlamıştı fakat reyting alamadı TÜRK SİNEMASI'NIN USTA İSİMLERİNİN BULUŞTUĞU 'ALTIN KIZLAR' DİZİSİ YAYINDAN KALDIRILDI Türk Sineması'nın 3 büyük ismi Türkan Şoray, Fatma Girik ve Hülya Koçyğit ile tiyatronun ustalarından Nevra Serezli'nin buluştuğu 'Altın Kızlar' dizisi yayından kaldırıldı. Atv'de yayınlanan, 80'li yılların bol ödüllü dizisi 'Golden...
  2. Gençlik Reality Show Yarışması Başlamadan Yayından Kaldırıldı!

Gençlik Reality Show Yarışması Başlamadan Yayından Kaldırıldı!

gençlik reality show yarışması fox tv gençlik reality show Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığımız ve yakında Fox Tv ekranlarında başlayacağını duyurduğumuz Gençlik Reality Show yarışma programı başlamadan yayından kaldırıldı. Geçtiğimiz aylarda başvuruları başlanan FOX'un web sitesinde tanıtımları yer alan yeni yarışma programı 'Gençlik Reality Show' sitenin...
  3. Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi yayın günü, altındağlı dizisi yayın saati Sevgili melekler, Show Tv'nin büyük umutlarla yayına verdiği Altındağlı dizisi yayından kaldırıldı. İstenilen reytingleri yakalayamayan dizi ünlü Amerikan dizisi The Sopranos'tan uyarlamaydı. Şafak Sezer ve Hande Ataizi'nin başrollerinde olduğu dizi sadece 2 bölüm sürdü.
  4. "Cinayet" Dizisi Yayından Kaldırıldı!

"Cinayet" Dizisi Yayından Kaldırıldı!

cinayet dizisi, cinayet dizisi yayın tarihi, cinayet dizisi kanalı Sevgili melekler, Engin Altan Düzyatan ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde yer aldığı polisiye dizi "Cinayet" yayından kaldırıldı. Kanal D`de salı günü saat 20.00`da başlayan ama sonra pazar saat 23.15`e alınan Cinayet dizisi düşük reytingler almaya devam ediyordu. Bu hafta Kanal D`nin resmi sitesinde yayın akışında...
  5. Kara Kutu Yayından Kaldırıldı !

Kara Kutu Yayından Kaldırıldı !

Başrollerinde Orhan Kılıç, Sümeyra Koç, Deniz Uğur, Hazım Körmükçü gibi isimler bulunduğu, yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği "Kara Kutu" bir türlü istenilen reytinglere ulaşamayınca bitirilme kararı alındı. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizinin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem yazıyordu. RTÜK ÇİFTE CEZA KESMİŞTİ Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, "Kara Kutu"...

Sayfayı Paylaş