gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ibo şov'da skandal

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

YILDIZ TİLBE'NİN KONUK OLDUĞU İBO ŞOV'DA SKANDAL YAŞANDI.

Dün akşam canlı yayınla ekrana gelen 'İbo Şov' programına Yıldız Tilbe konuk olmuştu.

Kavga, Yıldız Tilbe’nin “Kandıramazsın Beni” adlı şarkısını söylerken Tatlıses’in şarkıyı yarıda kesmek istemesiyle başladı. Buna rağmen Tilbe şarkısını tamamladı. Ardından reklamlar yayına girdi. Reklamların ardından Tatlıses, konuğu Yıldız Tilbe’nin kendisine saygısızlık yaptığını söyledi.

Bu sözün ardından Yıldız Tilbe surat astı. Ardından İbrahim Tatlıses 'Haddini bil' diyerek bağırmaya başladı.

Daha sonra İbrahim Tatlıses 'P... seni döverken seni onların elinden ben kurtardım, bana surat yapma' dedi.

Bu sözün arkasından Yıldız Tilbe; 'Beni kimse kurtarmadı. Koskoca sanatçısınız, yaptığınız iyilikleri söylemek size yakışıyor mu? Beni sadece Allah korudu, siz değil' dedi. Ve ardından 'Siz hiç bişey yapamazsınız korkmuyorum' dedi ve programı Tatlıses’i alkışlayarak terk etti.

Programı terk eden Yıldız Tilbe'nin ardından İbrahim Tatlıses yerinden bile kımıldamadı ve 'Güle güle, seninle işim olmaz. Bundan sonra
    bir daha Yıldız Tilbe şarkısı söylenmeyecek ve hayatıma bile mal olsa onun adı geçmeyecek.' dedi.

Ibo şov'da skandal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Skandal

Skandal

Bir skandala karıştığınızı gördüyseniz arkadaş seçiminde çok dikkatli davranmanız gerektiğinin işaretidir.
  2. Samsung skandalında şeffaflık tartışması

Samsung skandalında şeffaflık tartışması

GÜNEY Koreli elektronik devi Samsung’daki rüşvet skandalı, ülkede büyük grupların on yıl önce söz vermelerine karşın hala kendilerini bu anlamda reformdan geçirmediğini gösterdi. Geçen hafta perşembe günü Samsung Group Başkanı Lee Kun-Hee, vergi kaçırma, grubun kontrolünü oğluna bırakırken işlemlerde hata nedeniyle suçlu bulundu. Bu skandal aynı zamanda yönetimsel hakların transferinde haksız...
  3. Ibo, avşar’a evet dedirtti

Ibo, avşar’a evet dedirtti

Bu ikiliden güzel bir film çıkar diye düşünüyorum hadi hayırlısı:) YILLAR ÖNCE HÜLYA AVŞAR’LA BİRLİKTE “MAVİ MAVİ” FİLMİNİ ÇEKEN ÜNLÜ SANATÇI İBRAHİM TATLISES, YENİ FİLMİNDE ÜNLÜ SANATÇIYLA BİR KEZ DAHA KAMERA KARŞISINA GEÇECEK Geçtiğimiz günlerde Avşar’la konuşmadan birlikte film çekeceklerini söyleyen İbrahim Tatlıses, Avşar’ın “Benim haberim yok, henüz bana teklif ve...
  4. Midilli Skandalı

Midilli Skandalı

Yani ne diyeceğimi şaşırdım insanoğlu ne hale geldi böyle artık at , eşek eti bitti midilli etimi yani sıra bundamı pessss diyorum.. Sakarya’nın Hendek ilçesindeki hayvanat bahçesinden çalınan midilli cinsi iki atın kemikleri bulundu. Selman Dede Mesire alanındaki hayvanat bahçesinde bulunan midilli cinsi iki at, önceki akşam kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı. Atların...
  5. Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

açıköğretim lisesi, sınavlarda skandal, 2011, kopya skandalı, soruşturma sonuçlandı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir kopya skandalı daha!..Soruşturması tamamlanan açıköğretim ve açıköğretim meslek lisesi sınavlarında İstanbul, Ankara, Mardin, Ağrı, Batman, Şırnak, Bartın, Şanlıurfa, Siirt, Diyarbakır, Bitlis başta olmak üzere 42 ilde, 669 sınıf ve...

Sayfayı Paylaş