gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

İbo'dan Süperim Süper..

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Valla sevindim şükür atlattı İmparator bunuda.. Nice nice yıllara İyiki yeniden doğdun İmparator! [​IMG] İbrahim Tatlıses ilk röportajını da Acıbadem sağlık kurulu Kurumsal İletişim bölümüne verdi. Tatlıses’i yormamak için kısa tutulan röportaj metninde Tatlıses, “Nasılsınız?” sorusuna “Süperim, süper” diye yanıt verdi. İbrahim Tatlıses, “Sevenlerimin duasını bekliyorum. Sevenlerime kalbi duygularımı gönderiyorum” dedi.
    Tatlıses’in beyin operasyonunu gerçekleştiren Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. İlhan Elmacı, Tatlıses’in hayati riskinin kalktığını söylerek sözlerine şöyle devam etti: “Hastamızın şu andaki genel
    sağlık durumu iyidir. İkinci ameliyat tarihine, yine hastanın durumunun ilerki günlerde tıbbi değerlendirilmesi sonucunda karar verilecektir. Herkesin merak ettiği sanatçının tekrar şarkı söyleyip söyleyemeyeceğidir. Şarkı söylemesine, tıbbi olarak bir engel bulunmadığını düşünüyoruz

İbo'dan Süperim Süper.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüperLer

SüperLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 3 kere*süper,süper,süper*

3 kere*süper,süper,süper*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  4. Süper....

Süper....

çok güzel...

Sayfayı Paylaş