gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbo'nun dansözü Didem'den çarpıcı açıklamalar

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses, dansöz didem, 2. sayfa programı, röportajı, açıklamaları, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar
    İbrahim Tatlıses, uzun yıllardır dansöz Dimem'le birlikte çalışıyordu, ta ki Didem bikinili görüntülenene kadar... Bikinili görüntülerinden sonra http://www.meleklermekani.com/magazin/195076-ibrahim-tatlises-oryantal-didemi-isten-kovdu.html İşten çıkarıldığını basından duyan dansöz Didem, 2. sayfa programında, İbrahim Tatlıses ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu Melek'lerim.

Hürriyet Kelebek ekinde ki o haberi, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

İbrahim Tatlıses'in 6 yıl çalıştıktan sonra yollarını ayırdığı dansöz Didem,'2. Sayfa' programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Didem "İbrahim Tatlıses'in benimle yolunu ayırdığını basından öğrendim. İbrahim Tatlıses'den ayrıldığım için üzgünüm, ama böyle olması gerekiyormuş. İbrahim Bey'i tedavi gördüğü Maltepe'deki fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde ziyaret ettiğimde ayrılacağımızı bilmiyordum. Ziyaretim sırasında çok iyiydi. Sol ayağına masaj bile yapmıştım" dedi.

Didem "İbrahim Tatlıses, Bodrum'da çekilen bikinili fotoğraflarınız yüzünden sizden ayrılmış olabilir mi?" sorusuna da şu cevabı verdi: "Sanmıyorum öyle olduğunu. Ama birlikte çalıştığımız süre içinde bu tip şeylere hep çok dikkat etmemi isterdi." Zor bir hayattan geldiğini de sözlerine ekleyen Didem "Sahneye 11 yaşında çıktım. Bu yüzden ilkokulu 4. sınıfta terk ettim. Aileme bakmak zorundaydım. Jandarmalar dans ettiğim yer basardı. Yakalanmamak için kömürlüğe kaçardım. Jandarmalar gidene kadar kömürlükte farelerin içinde beklerdim. Ama kendimi hep korudum. Bir gün taksiyle eve giderken beni hep en önden izleyen bir adam arabayla yolumu kesip 'Benim olacaksın' dedi. Kafama silahı dayadı. 'Senin olacağıma ölürüm daha iyi' deyince tetiği çekti. Kendimi yere attım. Kurşun taksi şoförünü yaraladı. Adamı cezaevine attılar. Ben de olaya sebebiyet verdiğim iddiasıyla 3 gün içeride yattım. 16 yaşındaydım. 17'sinde İbrahim Tatlıses'le tanıştım. Hayatımın akışı o an değişti" dedi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yazık üzüldüm hayatın zorlugunu görmüs

İbo'nun dansözü Didem'den çarpıcı açıklamalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dansöz

Dansöz

Rüyada dansöz görmek, hayatinizda büyük de-gisiklikler olacagina, bekar iseniz evleneceginize, evli iseniz bir çocugunuz olacagina veya yeni bir is hayatina atilacaginiza, veya baska bir memlekete giderek yeni bir is tutacaginiza delalet eder.Dansöz
  2. Berrak Tüzünataç'tan çarpıcı açıklamalar

Berrak Tüzünataç'tan çarpıcı açıklamalar

Şu an iyi bir eş olacak durumum yok buda Sütçü Ramiz`ın kızından şarpıcı açıklamalar... Evliliği aklına bile getirmeyen Berrak Tüzünataç, "Şu an kendimi düşünüyorum. İyi bir eş olacak durumum yok" dedi. Makedonya`da çekilen `Elveda Rumeli` dizisinde Sütçü Ramiz`in kızı Vahide`yi canlandıran oyuncu Berrak Tüzünataç çarpıcı açıklamalarda bulundu. En son ünlü şovmen Okan Bayülgen ile...
  3. Hollandalı dansöz Sheila çarpıcı açıklamaları

Hollandalı dansöz Sheila çarpıcı açıklamaları

çıplak dansözler tanyeli çıplak dansöz açık dansöz açık dansözler "Türk oryantaller fahişeye benziyor"Türkiye'ye gelen ünlü Hollandalı dansöz Sheila çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hollanda'da yaşayan ve yıllar önce öğrendiği oryantal dans sayesinde dünyanın dört bir yanından gelenlere bu dansı öğreten Sheila Yeni Aktüel'e konuştu. Bir partide dans etmek için Türkiye'ye gelen ünlü...
  4. Selda Alkor'dan çarpıcı açıklamalar

Selda Alkor'dan çarpıcı açıklamalar

'Sinema Onur Ödülü'nü alan ve birçok dizide oynadığı karakterlerle gönüllerde taht kuran Selda Alkor çarpıcı açıklamalar yaptı. Frankfurt Film Festivali'nde geçtiğimiz aylarda 'Sinema Onur Ödülü'nü alan ve birçok dizide oynadığı karakterlerle gönüllerde taht kuran Selda Alkor çarpıcı açıklamalar yaptı. Gençlerden Nurgül Yeşilçay'ı çok beğendiğini, kızı gibi gördüğünü belirten usta sanatçı,...
  5. Şarkıcı Gülşen'den çarpıcı açıklamalar

Şarkıcı Gülşen'den çarpıcı açıklamalar

gülşen, beyaz şov, beyaz show, hayatı, çocukluğu, açıklamaları ve merak ettiğiniz tüm haberleri burada arkadaşlar. Beyaz Show'a konuk olan şarkıcı Gülşen, hayatı hakkında o kadar çok şaşırtıcı açıklamalar yaptı ve izleyenlerin "yaşaması bile muzice" demesine neden oldu. İşte o haber Melek'ler! BU hafta “Beyaz Show”a “İzmir Çetesi” oyuncuları Kenan Ece ve Mustafa Üstündağ ile...

Sayfayı Paylaş